Пусин Кукин• 24 февраля 2025
Посоветуйте гостиницу в Киеве с бассейном и что посмотреть с детьми в городе?
Едем на несколько дней весной с детьми в Киев, ездила раньше только по работе быстро туда-сюда. Хотелось бы гостиницу с бассейном, но не за все деньги мира. Точно центр обойдем, пейзажную аллею посмотрим, мост стеклянный, в океанариум или цирк сходим. А что бы ещё интересного с детьми посмотреть? Какие есть классные торговые центры где детские развлекухи? Спасибо заранее
Юпитерная• 24 февраля 2025
Агась. ’развлекухи’ зараз кожну ніч. Далеко ходити не доведеться.
Ботяра.
Пусин Кукин
• 24 февраля 2025
Ответ дляЮпитерная
Ботяра.
Удалено администрацией...
Треба підробіток• 24 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Удалено администрацией...
Юпитерная• 24 февраля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Удалено администрацией...
Пусин Кукин
• 24 февраля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Удалено администрацией...
Рассказница• 24 февраля 2025
Музей Води
Люблю район Золоті ворота, Оболонську набережну (але це погуляти просто).
Каяспер• 24 февраля 2025
Океанаріум на Дарниці
Зоопарк КПІ та вднх контактний
Республіка або Лавіна (парки атракціонів в тц в них є)
Музей медуз на майдані
З гостиниць якщо бюджет дозволяє Сіті Холідей, в будні є покупон в них, сніданки, басейни, спа, джакузі
Тут питання бюджету та транспорту чи ви машиною будете
Зоопарк КПІ та вднх контактний
Музей медуз на майдані
Каяспер• 24 февраля 2025
Ще ресторан Ла фонтана проводить кулінарні майстер-класи та анімацію (безкоштовна анімація а майстер класи не знаю) для діток саме
Вони пишуть в себе в інсті афішу
Можна взяти просто каву собі і сидіти поки діти бавляться
Ще б порадила кафе будинок великого дива
Там круті подачі десертів та страв, мені подобаються, може бачили де кидають маленький арахіс накривають і потім там велике тістечко арахіс вже
Вони пишуть в себе в інсті афішу
Каяспер• 24 февраля 2025
І львівська майстерня шоколаду теж можна було б зайти)
А взагалі зоопарк 12 місяців під Києвом крутий, але треба добиратись туди і закладів харчування взимку там немає
котопёс• 24 февраля 2025
Для дітей - квесткімнати, особливо з віртуальною реальністю.
Експерементаріум
Каяспер• 24 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Експерементаріум
Мене на атракціонах ВР чуть не знудило
Якщо дітей захитує, раджу саме симуляцію атракціонів в кінці всіх ігор
Невловимий Джо• 24 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Експерементаріум
Квести краще звичайні.
Після віртуальних сильно втомлюються очі і може голова боліти.
котопёс• 24 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Мене на атракціонах ВР чуть не знудило
Я не про атракціони, а про квест кімнату.
Ну типу комп´ютерної гри, але ти її герой. Там нічому захитувати. Я сама грала з дитиною і чоловіком..
котопёс• 24 февраля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Квести краще звичайні.
Можливо якщо є схильність, але діти сидять за комп´ютерами ледь не цілодобово.
Невловимий Джо• 24 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Так вони не у важкому шоломі ж вдома сидять.
Пусин Кукин
• 24 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Вони пишуть в себе в інсті афішу
Дякую, подивилася - класне кафе, записала собі