Единая страна!• 24 февраля в 15:26
Подскажите. Я сама смогу из такого перекраситься в такой, без сюрпризов?
Из первого цвета во второй.
Така бойова Я• 24 февраля в 15:27
Думаю да, но но тут не один тон, тут смешивать нужно краски, но я не колорист...
Лама_мама• 24 февраля в 15:28
Ответ дляТака бойова Я
Не один тон. На фото мінімум 3 тюбика фарби задіяно і два вида очисника. Якщо купити все це з нуля, то вже простіше піти до майстра
Ядвига Юсьлегко• 24 февраля в 15:29
Ніяк
Буде вимиватися і жовтіти
Купіть синю чи фіолетову маску (не памʼятаю яка нейтралізує руде а яка жовте)
І просто робіть її раз в тиждень
Буде вимиватися і жовтіти
І просто робіть її раз в тиждень
Ласую колобками• 24 февраля в 15:31
Ответ дляМальчижка
Да, вообще не вижу проблем.
В темнее цвет всегда получается
Він не темніше особливо, в цьому і проблема
Ласую колобками• 24 февраля в 15:34
Щоб з першого 8.3 орієнтовно, перейти в 7.1, треба освітлювати волосся ще мінімум на 2 тони.
Автор, у вас волосся це руде після фарбування чи після освітлення?
ИМХОля• 24 февраля в 17:39
Зможете. У Вас все вийде!
Професійна фарба чи мас- маркет? Перші кращі