Янгол в камуфляжі• 24 февраля 2025

Заценіть, що знайшла сьогодні в секонд хенді

https://www.farfetch.com/pl/shopping/men/burberry-...
автор Янгол в камуфляжі • 24 февраля 2025
Ответ длядолой_лама
Ага.
Таких на турецком базаре по 20 $ - бери не хочу...
а тут 2.5 бакса, и в Турцию, к сожалению, пока не лечу..
Смажена полуничка• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Дякую, увесь шкаф люкс в Харкові чекає, поки я тут ходжу в 2 світерах і однії джинсах.
Мій шкаф в Херсоні. Було два прильота в будинок, надії мало, що щось чекає.
Ответ дляСмажена полуничка
дуже співчуваю, але головне, щоб всі живі, а речі то таке...
Треба ось так• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
этикетки все соответсвуют

вы так наивны
Люксовые сумки и навороченные кроссы подделывают так, что не отличить.
А тут обычная тряпка.
Смажена полуничка• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Поки живі, і те добре. Я з Вами згодна. Ми з родиною не виїжджали за межі України.
Ответ дляТреба ось так

вы так наивны
А тут обычная тряпка.
аминь
Ответ дляСмажена полуничка
я кожного дня в очікуванні в чужій країні, всі війні колись закінчуються, якось далі будемо жити.
Смажена полуничка• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я вже втратила надію. Морально дуже устала і в світі новин, мені здається, що в мене їде дах, бо я не розумію реальність, дивлюсь- читаю,а збагнути весь цей сюр не можу...
Ответ дляСмажена полуничка
я поки працювала- було меньше часу на новини, а як не стало роботи - то дах став їхати. Новини все ж таки треба дозувати, хоч це і складно. Були моменти, що хотілося все кинути, поїхати до Харкова і жити вдома кожен день як останній
Идеальная оптимистка• 24 февраля 2025
Прикольна панамка (чи шапка), тільки напис дебільний.
Барвіночка• 24 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Шапка челентаны?
Я зараз упісяюсь!
Мене в темі з цукерками розсмішила якась приблуда цукерками з Італії, а тут ще й ви.
Дякую! Посміялася від душі!
Ответ дляБарвіночка
Я зараз упісяюсь!
Дякую! Посміялася від душі!
що за тема ? дайте і мені посміятись
Барвіночка• 24 февраля 2025
Ответ дляКнопус
А куда это носить)?
В ліс
Сегодня сержусь• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
если серьёзно, мне оч давно попалась винтажная диор седло, без ремня, я потом и ремень докупила, но так и осталась в шкафу
Седло? В смысле, то, что на коня, только Диор?
Prervana• 24 февраля 2025
Я вам пальтишко еще подогнать могу) МаксМаровская дочка) Висит, грустит😆
Ответ дляPrervana
не моє пальто, максмара в мене вже є
Ответ дляСегодня сержусь
ось така, тільки не було ременя
Задолбулька• 24 февраля 2025
Классная панамка! 👍
оксюморон• 24 февраля 2025
В какой момент у вас стало счастьем донашивать чужую одежду?
ЯспАкойнаЯ• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
10 злотих 13 грошей
Так, грошей скільки заплатили?
Ответ дляоксюморон
я полжизни увлекалась секондом
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так, грошей скільки заплатили?
ну десь 105 гривень
оксюморон• 24 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
я полжизни увлекалась секондом
И вас не смущает тот факт, что эту или любую другую вещь носили? Ведь в стоке чуть дороже, но новое
ЯсноВидящая• 24 февраля 2025
Ответ дляКнопус
Для меня разве что летом на даче, чтобы могз не напекло, на рыбалку может еще..
А так 90е вспомнились, помню еще зимние такие котелки были
Из кусочков. Их называли черепашками
Кнопус• 24 февраля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Из кусочков. Их называли черепашками
Ниндзя))? Я помню разные были, полосками и носили их чаще всего мужчины с дубленками)
Ответ дляоксюморон
нет, мне нравится философия reuse
Научительница• 25 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
та в мене є подібна з тедді, чоловік називає ії шляпа грибника, а цю мабуть впишу з венсами та широкими джинсами, так вже захотілося тепла та весни, а не оцих всіх новин
Ви ж в Польщі,пишите так наче під шахедами постійно
автор Янгол в камуфляжі • 25 февраля 2025
Ответ дляНаучительница
ви думаєте, хто в Польші тут у шоколаді всі живуть?
Научительница• 25 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
До чого тут шоколад,які всі новини вам в Польщі спати не дають?