Стрибну в гречку• 25 февраля в 01:07
Безкоштовна відправка нова пошта
Хтось користувався безкоштовною доставкою в прифронтові області , новою поштою? Підскажіть як? Є нюанси? Чи є обмеження ваги, чи по к-ті посилок?
Знайшли інфу, що після заповнення якоїсь анкети, ніби можливо.
Завтра на гарячу їх лінію телефонуватимемо. Але вже зараз не спиться і думається...
Залізний кіготь• 25 февраля в 05:34
Если не ошибаюсь, то они дают промокоды волонтёрам на отправку, а не всем подряд. Промокоды обычно на посылку до 30 кг
Стрибну в гречку
• 25 февраля в 10:33
Ответ дляЗалізний кіготь
Дякую за відповідь