Доброго дня!
В дитини грип А, була температура 39-40 3 дні, дало ускладнення на вушко, тому призначили антибіотик!
Антибіотик приймаємо вже 3 дні, вушко перестало турбувати, а от температура ще є 38-39 кожні 5-6 год…
Чи була у вас схожа ситуація, чи це не підходить антибіотик, чи так і проходить грип?
У моей грип В был. Неделю температура. 39 около 4 дней была. Осложнение дало га другое, боюсь, чтоб без последствий для нервной системы было. Антибиотик не давала. В пирниципе ничего не давала,кроме жаропорижающих и симптоматического лечения. Но при отите без антибиотика никогда не выздоравливала
Irisha0604• 25 февраля в 10:29
Коли у вас вірус, а ви вживаєте АБ, грип буде протікати важче і довше. У нас без АБ у доньки була 39,5 6 днів.
Irisha0604• 25 февраля в 10:31
Ответ дляKris23sor
А чи були в доньки болі в ногаг після грипу?
Так. Не так болі, як просто сильна слабість, до туалету я її водила. Але боліти теж можуть, мязи і кістки, все тіло