Вподобайден• 25 февраля 2025

ТУшки злетіли

Виліт групи стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з аеродрому "Оленья". Якщо виліт БОЙОВИЙ, очікуємо на пуски ракет: ~04:00 - 05:00.
Та ракети в повітряному просторі України: ~05:00 - 06:00.

Пишуть поки про 6 штук. Це такі перемовини?(
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Хай собі кричать, реальність інша
Яка? Путін хоче миру? Трамп хоче миру? Але спіткнулися на дорозі в Україну, яка мішає всім жити і що? Україна, що має зробити?
Задолбулька• 25 февраля 2025
Доброе утро. На зарядке у всех всё стоит?
Любовь Калистратовна• 25 февраля 2025
Ответ дляКундалина
Девочки, до скольки примерно будет тревога в Киеве? Мне надо анализы несии, до 11 отключат? До 9 обычно было ж раньше?
Вперше захотілось вліпити рукаліцо. От чесно.
Вам або 16 років, або провокаторша або просто без царя в голові,
ОливьЕЖечка• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Звісно, не хоче, але те що вимагають порадниці в темах часто не співставляється з нашими можливостями.
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Тут велике бажання прапор кацапів на кожній адміністрації. Чомусь думка, якщо хочеш бути українцем - то до останнього українця. Дивина. Чому ж? росія ж просто хоче поговорити. Ага
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Все ніби
ОливьЕЖечка• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Зараз головне вижити через йо*нутого сусіда, і не залишитися з голою ср*кою завдяки любим партнерам з США
ОливьЕЖечка• 25 февраля 2025
Інформація про повторні пуски з Каспійського регіону - не надходила! Хоч би дійсно все 🙏
Працівниця року• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А чого це росія, яка дуже сильно хоче миру пускає ракети та шахеди по мирним містам? І що зможе іі зупинити?
Удалено администрацией...
размахер• 25 февраля 2025
И шо?
У нас в 4 утра такое было: тратата, вжиууууу.... бабах! Качнуло дом, в окна давонуло. Наши сбили шахед похоже над спальником.

Потом через 7 минут снова трассеры, муж кричит нах с комнаты, счас будет ещё! И снова падение и взрыв. Дети выпуганые, и соседи долбоебы стучать начали окна забивать картоном.

Это то шо рядом, про остальные молчу....

Какие нах тушки после такого треша???
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Удалено администрацией...
Спите і бачите?
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Удалено администрацией...
Домовенок Кузя• 25 февраля 2025
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Ну, видно патріотка, але є нюанс.
Ваші мрії не дуже. Нас морили голодом, висилали і розстрілювали, але Україна є досі.
Мастер Класс• 25 февраля 2025
А что идут переговоры? Где?
Мастер Класс• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну, видно патріотка, але є нюанс.
Так она и будет. Меньше верьте во всякий пропагандистский бред про всю Украину. Как можно очевидное не видеть спустя 3 года, я хз🤷‍♀️
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну, видно патріотка, але є нюанс.
так а кто говорит что ее не будет вообще? вопрос только в том в каких границах и кого новым потужным лидером назначат.
Рожки-да-ножки• 25 февраля 2025
Так а чому тривога була так довго, друзі партнери розїжались?
Непозбувна Бентега• 25 февраля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Які перемовини?хуйло з трампом ділять кому шо дістанеться з України,дід приїде підписати лише угоду про корисні копалини,все.
А в начале войны за такие посты банили здесь. Ну радует ,хоть некоторые спустя 3 года прозрели . А так верили ,что америка нас спасет