Губки-уточкой• 25 февраля 2025

А памʼятаєте тему про найдорожчу кухню?

Дівчина памʼятаю показувала свою розкішну кухню , нею по ціні як машина .
Ще вдалось дівчатам дізнатися що вона з Києва , дорогий жк. Ще памʼятаю що у советчеці дочка була, вона дитячу показувала .
Цікаво як її кухня зараз поживає ,
Фіфачка• 25 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Я не знайду її .
Років 5 назад , як мінімум була та тема .
Мне кажется, что больше. Мы как раз поставили свою кухню, и я считала, что это пипец как дорого ( а она стоила 8 тыс долл с техникой), а та сумма - казалась космосом. А это был год, думаю, 2018, если мы об одной кухне говорим . И мне кажется, это была не отдельная тема, а что-то типа - покажите ваши кухни. Но не уверена уже
СпайдерВумен• 25 февраля 2025
Ответ дляДинамоКит
Удалено администрацией...
Галя із Дарниці• 25 февраля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Не, не помню. В избранном только темы большие с ванными и с кухнями.
Дайте ссылку посмотреть пожалуйста
Кидаю курити• 25 февраля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Удалено администрацией...
Ага, ну да))) разгоняйте срач)))
Такие тупые люди
...аяприкольная• 25 февраля 2025
А я памʼятаю тему де дівчина подарувала мамі кухню, багато років тому було, але кухня та досі в моєму серці- бачила таку ж у якоїсь блогерки- як повернуся додому обовʼязково мамі своїй таку куплю😍
ПушАпница• 25 февраля 2025
Думаю, у людей ,кто может позволить кухню за 50 тыс. долларов, всегда все в порядке.
Кусачая Я• 25 февраля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Автор, вам реально интересно как поживает кухня в чужой квартире , неизвестной вам женщины?
Как вообще кухня может поживать?
Стоит себе тихонько да и всё)))
Анчо Ус• 25 февраля 2025
Ответ дляПушАпница
Якраз в таких, різко все може змінитися.
Кусачая Я• 25 февраля 2025
Вот вроде кажется, уже привык к разным темам на советчице, и не удивишься ничему.
Но нет, все равно появляются темы, которые удивляют
Смешнюча• 25 февраля 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Зачем такие впечатлильные люди ходят по дорогим магазинам?
Навіщо такі, які усе сприймають буквально, заходять на порадницю?
автор Губки-уточкой • 25 февраля 2025
Ответ дляКусачая Я
Чекайте , ви ще ту кухню не бачили!! ))))
После 18• 25 февраля 2025
Тю, у родственников мужа за 80000€ кухня, в Италии заказывали, вот то люди дуркуют ну и остальное по цене парохода
Кидаю курити• 25 февраля 2025
Скажу так, бачила особисто кухню за майже 100 000 євро.
З цінних порід дерева, з якогось цікавого каменю стільниці, острів, люксова сантехніка та техніка.
Вона хоч і дорогуща, але на мій смак, зовсім негарна(((
Якась дуже темна, масивна… не зручна…
Власниця - дуже заможна жінка, сама робила проект та замовляла її в Італії.
Як на мене, то краще було взяти дизайнера, заплатити ще трохи і він ергономічно все запроектує та підбере підходящі кольори…але то таке)
Огірок та Помідорчик• 25 февраля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Дайте ссылку посмотреть пожалуйста
Блин, еле нашла все избранное забито какой то фигнёй, типа ’предсказаний’ которые не сбылись.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3309870
Вот ванные

Сейчас ещё кухни ищу.
Огірок та Помідорчик• 25 февраля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Дайте ссылку посмотреть пожалуйста
Кухни https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3366764
Смешнюча• 25 февраля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Подивилась фото, не зрозуміла, яка з кухонь за 50 тис уе
А читати 14 сторінок забагато
Галя із Дарниці• 25 февраля 2025
Ответ дляСмешнюча
А читати 14 сторінок забагато
Ту, про которая эта тема не видела, а белую видела
Безпорадна Кроко• 25 февраля 2025
Дякую, що теми підняли. Колись, пам´ятаю, так цікаво було, кожен показував, обговорювали. А зараз з інтер´єрами якось не дуже в темах, ніхто свою красу не показує
Огірок та Помідорчик• 25 февраля 2025
Ответ дляСмешнюча
А читати 14 сторінок забагато
Это просто про кухни.
Какую автор имеет ввиду я понятия не имею.
Області пітьми• 25 февраля 2025
Якщо я правильно памʼятаю то там ще була класна шафа для вина з підсвіткою. Це ж вона? Дуже класна кухня. Реально найкраща з усіх, що я тут бачила.
Але до чого ваша тема? Що з кухнею має статись?
автор Губки-уточкой • 25 февраля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Так ! Не знайшли напевне . Можливо вже видалили тему
автор Губки-уточкой • 25 февраля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Тут немає і близько тієї кухні . Не те.
Там тема яку створив автор і власник тієї кухні . Одразу з фото . Ніхто там не показував свої
Огірок та Помідорчик• 25 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Тут немає і близько тієї кухні . Не те.
Я и не говорила что тут та, это просто тема с кухнями.
Я понятия не имею про какую вы говорите.
Бува і таке• 26 февраля 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Тут немає і близько тієї кухні . Не те.
В моїй пам´яті що тема була в 2015 році, може кінець 2014, і коштувала та кухня 75000$. Я тоді звільнилася з роботи, було багато часу сидіти на порадниці. Білий острів, в якому була мийка і ховався змішувач. Над островом висіла довга кришталева люстра з чорною основою. Може мова не про цю кухню, але пам´ятаю ці деталі.
автор Губки-уточкой • 26 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Так , здається вона
Безпорадна Кроко• 26 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Капець, ну як тепер спати, теж хочу її побачити
Бува і таке• 26 февраля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я гуляю по виставках Isaloni, яка проходить в Мілані і кухні демонструються раз на 2 роки. Там ціна тих італійських кухонь по 200000€. ’Гуляю’ на ютубі для розуміння процесу) увлєкатєльний процес. Надивилася і пішла собі кухню придумувати) Але повірте-сну не втратила від тієї краси і головне їх вартості.