НЛОша• 24 февраля в 14:09
Чорна стільниця та стіна ванни
Дівчата, хочу в кухні стільницю та фартух чорний зробити. Та в ванній акцентну чорну стіну. В кого є, як на ній бруд, водяні потьоки сильно видно? Потребую порад.
Клин_Кляйн• 24 февраля в 14:12
Дуже, дуже погана ідея, якщо Ви не плануєте встановлення потужних фільтрів на всю воду
бювет_в_обед• 24 февраля в 14:13
Мені дуже подобається чорний колір, але... маю чорну стільницю з керамограніту, і це не на кухні, це капець. Колись давно на старій кухні була теж чорна стільниця в плямочку, мала дуже не охайний вид. Короче кажучі ніколи не повторю цей досвід. У знайомої чорні кахлі в санвузлі, вона теж жалілася що догляд постійний потребує
Курочка-чубаточка• 24 февраля в 14:18
Не для нашей воды. Будете или намывать бесконечно или иметь тот еще вид
Бегущаяпо• 24 февраля в 14:18
Не делала б ни за что, у меня черная столешница на кухне, видна каждая пылинка, сейчас делала бы белую или мраморную. А в мокрых зонах ещё и известковый налет будет. У нас кстати стоит ионообменный фильтр (частный дом), вода мягкая, но на стекле душа все равно капли видны
Пуки-куки• 24 февраля в 14:20
Черный нет , нет и нет.
Выше правильно пишут, что подтеки,каждая пылинка будут видны, замахаетесь мыть и вытирать.
Черную столешницу через год поменяла.
Отдыхали в отеле с черной плиткой. Жалко было уборщиц. После каждого принятия ванны на плитке оставались разводы.
Черную столешницу через год поменяла.
НЛОша
• 24 февраля в 14:21
Дівчата, так мене ви обламали
Не хочу білий мармур вже, під дерево не хочу. Хотілося чогось новенького.
Клин_Кляйн• 24 февраля в 14:23
Ответ дляНЛОша
Дівчата, так мене ви обламали
Я зараз теж роблю ремонт, це вже четвертий мій досвід, і буду ванну робити сірою під камінь!
2410diana2410• 24 февраля в 14:24
У меня в ванной одна стена из черного кнрамонранита, но там нет контакта с водой
Бегущаяпо• 24 февраля в 14:24
Ответ дляНЛОша
Дівчата, так мене ви обламали
Честно, моя кухня выглядит идеально пару часов после ухода уборщицы, чем мы с мужем думали, выбрав темную столешницу, я не знаю🙈
Амбасадор щастя• 24 февраля в 14:24
У меня одна стена в туалете черная мозаика. Но там нет контакта с водой ь
НЛОша
• 24 февраля в 14:29
Ответ дляКлин_Кляйн
Хотіла в бежевих тонах + чорний акцент. Сіра вже була
Бабайко• 24 февраля в 14:35
Ответ дляНЛОша
Делайте ту стену, куда не попадет вода. У меня темно вишневая, это трындец. Этот белый налет.....
Грибной_Дождик• 24 февраля в 14:36
Ответ дляНЛОша
Планувала не чисто чорний, а з прожилками. Типу такого
В нас така у ванній кімнаті, гарно виглядає і не видно ніяких розводів. Інша справа чорні крани, то жах жахливий
НЛОша
• 24 февраля в 14:40
Ответ дляфрау Гітта
Кому мыть? Если вам, то ну его
Та кому ж, мені
НЛОша
• 24 февраля в 14:41
Ответ дляГрибной_Дождик
Гарна, але ж вона сіра
фрау Гітта• 24 февраля в 14:42
Ответ дляНЛОша
Та кому ж, мені
Может у вас помощница. Себя любимую я б пожалела.
НЛОша
• 24 февраля в 14:52
Дівчата, всіх почула і зрозуміла. Прийдеться щось інше придумувати
хоча сьогодні вже дивилися чорну плитку.
бювет_в_обед• 24 февраля в 16:03
Ответ дляНЛОша
Дівчата, так мене ви обламали
Мармур буває не тільки білий або чорний. Є ще безліч варіантів.
неДодекаэдр• 24 февраля в 18:19
Ответ дляНЛОша
Неро бронзо, якщо я не помиляюся.
Подивіться можливо Бетон чорний, вона структурна . В нас на роботі на кухні, то не дуже видно дефекти. Але вона і не має такий глибокий чорний
НЛОша
• 25 февраля в 09:10
Ответ дляКумася
Ото Вы рисковая дама....Чёрное... да с нашей водой
Да зрозуміла свою помилку