Тишком нишком• 25 февраля 2025
Імплантація передніх зубів
Доброго дня, поділиться будьласка досвідом, якщо ставити імплант на передні зуби чи роблять якісь тимчасові вставки, щоб не ходити як те страшко, чи все ж таки медична маска буде маст-хев😱?
Тишком нишком
• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Так, роблять. У вашого лікаря уточнюйте
Та ще не маю такого, прокинулась сьогодні, а зуб почав шататися, він вже на штіфті був, і коли ставили то казали що після тільки імплант. Поки записалася до звичайного стоматолога, що він скаже
Пасти Ла• 25 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
Старайтесь максимально сохранить зуб, имплант для передних не очень
Тишком нишком
• 25 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
А чому?
Пасти Ла• 25 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
А чому?
Смотрела известных блогеров по процедурам и все против импланта на передних до последнего, может десна уйти и не помню всего, но лучше коронка чем имплант