Петриківна• 25 февраля в 15:15
З якими найбільш дивними вимогами в дитсадках за кордоном ви зіткнулись?
Вічний двигун• 25 февраля в 15:38
Не дзвонити в двері зранку, коли приводиш дитину. ( 8:00), бо у власниці садочка в цей час спить чоловік, і не треба його будити. Це приватний садочок сімейного типу. Ходили туди півроку, поки не знайшли місце в нормальному садку. А щк прикольно було, коли забираєш дитину з подвір´я садочку, а там біля басейну загорає чоловік власниці садочка)). І ти з ним вітаєшся, а він тобі в одних плавках маше привііііт.
Петриківна
• 25 февраля в 15:42
Ответ дляВічний двигун
Це де таке?:))
Пугачиха• 25 февраля в 15:44
Не було дивних вимог (Німеччина). Все звичайне: мати змінний одяг, одяг для вулиці, одяг для спортзалу, тапки, підгузки (якщо дитина ще не проситься в туалет), приводити до 9, попереджати, якщо дитини не буде, надати список тих, хто може забирати дитину.
Можу сказати, що не подобається: що не годують тричі на день і діти не сплять. Моя дитина перестала спати вдень ще в 2 роки, коли ГВ завершила. Може хоч би в садку спала, бо гадаю, що в такому віці було б непогано спати вдень.
Ще не подобається короткий робочий день (до 16:15 максимум, і то якщо в тебе такий контракт, бо ще є контракти на меншу кількість годин) і нестача вихователів, але тут вини садка немає.
Но то все таке: інша країна - інші принципи роботи.
НеГолосую• 25 февраля в 15:49
На счет странных требований не знаю, а так подруга рассказывала, что со вшами в поряке вещей особо никто не парится, ни родители, ни воспитатели.. Так же с соплями..
хутряна володарка• 25 февраля в 16:16
заборонено знімати/фотографувати, заборонено приносити солодощі на день народження дитини
Замріяна• 25 февраля в 18:00
Ответ дляНеГолосую
Жесть. Это где такое?
У нас в саду и речи быть не могло, а в школе было ЧП, виновников отправили в медцентр
Замріяна• 25 февраля в 18:03
Никаких странностей, все супер. Приводишь и забираешь в любое время, если что. Горячее питание, очень вкусное. Отлично, что с 4 лет не укладывают спать, моя в любом случае отказывалась. Учат читать, считать, развивают, социализируют. И главное - очень по доброму относятся, от души, как вторые мамы.