Засомневаю• 25 февраля в 22:58

Все на собі чи перебільшую?

Останнім часом відчуваю себе постійно втомленою, особливо ввечері, через це знервована, можу сердитися на оточуючих.
Намагаюся зрозуміти це у мене дійсно багато обов´язків чи я перебільшую і така жіноча доля)
Отже, на мені дитина 3.5 роки (в садок мало ходить, то хвороби, то тривоги довгі) + весь побут: щодня приготування їжі, прибирання, прання, закупки, пошта, аптеки і тп. Також робота віддалено з дому.
Чоловік з 8 до 8 на роботі, ввечері проводить з дитиною трохи часу до сну. Може пропилососити.
Бабусь-дідусів поруч немає, бачимося раз в місяць.
То що скажете, багато на себе звалила чи просто шкодую себе ?
Є ж жінки, у яких і дітей більше, або ще городи/ господарства і т...
Стрибну в гречку• 25 февраля в 22:59
А на кого вы еще можете это взвалить?
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 22:59
а на вихідних як у вас?
Love_Love_Love_• 25 февраля в 22:59
А нашо ви щодня готу, прибираєте, перете, сидите з дитиною і працюєте?
Майская киска• 25 февраля в 23:00
Женщина героиня, убирает, моя тряпкой полы на коленях, а стирает на реке голыми руками.
So_so• 25 февраля в 23:00
Если Вы работаете для карьерного роста, то платите тому, кто будет немного Вами в других областях.
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:00
Ответ для#Пойду_кгадалке
а на вихідних як у вас?
так само)
чоловік працює практично без вихідних
Love_Love_Love_• 25 февраля в 23:02
Беріть ще город на весну
Майская киска• 25 февраля в 23:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так само)
чоловік працює практично без вихідних
И? Что-то вы оба-двое работаете, но не заработали на няню или клининг раз в неделю?
So_so• 25 февраля в 23:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так само)
чоловік працює практично без вихідних
Вы впо, кредит большой, в чем смысл?
Жизнь это не только работа.
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:02
Ответ дляСтрибну в гречку
А на кого вы еще можете это взвалить?
ні на кого
думаю чи є об´єктивні причини для втоми
чи це звичний графік
і треба шукати інші причини втоми, може щось зі здоров´ям
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 23:03
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так само)
чоловік працює практично без вихідних
це погано. Ви обидва довго так не протягнете. Немає варіантів іншої роботи для чоловіка?
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:04
Ответ дляМайская киска
за тиждень дитина хату погребе у смітті)
поточне прибирання щодня
So_so• 25 февраля в 23:06
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ні на кого
думаю чи є об´єктивні причини для втоми
чи це звичний графік
Вы действительно не представляете, что люди вечером иногда ещё гуляют, на выходных занимаются вместе чем-то интересным, ходят на свидания друг с другом, встречаются с друзьями, ездят в поездки.
Через 5 лет у Вас с мужем кроме претензий друг к другу ничего общего не будет.
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:06
Ответ для#Пойду_кгадалке
теоретично є
але зараз він окрім основної роботи, розвиває власну справу
звісно що це не швидко і забирає купу часу і сил
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:07
Ответ дляSo_so
це є в нашому житті
питання було про обсяг щоденних обов´язків і справ
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 23:07
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
теоретично є
тоді чекайте, коли чоловік стане більш вільним, а поки, готування мінімальне, продукти - доставка, прибирання раз в декілька днів
Ксюшка94• 25 февраля в 23:08
Ответ дляSo_so
Встречаются с друзьями и ездят в поездки? 🤔🧐 Или вы о тех, что купили себе липовую инвалидность?
So_so• 25 февраля в 23:09
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
це є в нашому житті
Муж работает без выходных, а на Вас ребенок, работа и быт и Вы думаете не поискать ли причину своей усталости в проблемах со здоровьем?
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 23:09
По питанню вашому, я б не сказала, що ви багато на себе берете. Чоловік ваш молодець, крутиться, а не на дивані лежить. Не намагайтесь бути супер мамою і хазяйкою зі стерильною квартирою
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:11
Ответ дляLove_Love_Love_
а що з цього можна не робити ?)
дитині готую свіже 3 рази вдень, хоч просте, кашу, суп, котлети...
прання гора щодня
прибирання - на кухні, в коридорі за день повно сміття, умивальник брудний, плита теж.
працюю за зарплату)
дитину куди можна діти?)
So_so• 25 февраля в 23:12
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а що з цього можна не робити ?)
прання гора щодня
працюю за зарплату)
дитину куди можна діти?)
То есть, Вы это идейно делаете, это усложняет ситуацию.
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 23:12
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
а що з цього можна не робити ?)
прання гора щодня
працюю за зарплату)
дитину куди можна діти?)
суп і котлети можна раз в декілька днів готувати
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:12
Ответ дляSo_so
так
бо знаю жінок які роблять більше, ніж я
як вони справляються?
#Пойду_кгадалке• 25 февраля в 23:14
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так
бо знаю жінок які роблять більше, ніж я
як вони справляються?
ви не дивіться на інших, а робіть як вам простіше
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:14
Ответ для#Пойду_кгадалке
дякую Вам
супер і не виходить зараз
павуки підтвердять))
So_so• 25 февраля в 23:14
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
так
бо знаю жінок які роблять більше, ніж я
як вони справляються?
Всё, что могу сказать, мне Вас жаль. Точка отсчёта имеет огромное значение в жизни.
Сарафанное радио• 25 февраля в 23:14
В смысле? Ну мужа же физически дома нет, а вечером помогает. Вам надо конкретнее сформулировать вопрос или претензию. Типа: муж должен после работы готовить еду/полностью брать на себя ребёнка от игры, ужина(?), купания, укладывания спать.
Но, как по мне, то все распределено правильно
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:15
Ответ дляSo_so
мабуть що так
люблю чистоту, порядок, смачну їжу
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:18
Ответ дляСарафанное радио
питання досить конкретне: чи адекватне це навантаження на одну людину?
автор Засомневаю • 25 февраля в 23:19
Ответ дляSo_so
Вы впо, кредит большой, в чем смысл?
Жизнь это не только работа.
умовне впо)
виїхали в тихіше місце в Україні, але не з зон активних бойових дій, звісно