МояХатаЗкраю• 25 февраля в 23:02
Які зуби видаляють до брекетів: четвірки чи восьмі?
Що з вашого досвіду краще видалити?
Пік Антна• 25 февраля в 23:04
Что значит лучше с опыта? Много людей, которые пробовали удалять и те и другие, чтобы сравнить?
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:05
Ответ дляПік Антна
Можливо лікар наголошував, що це дурниця видаляти ці, краще ці. Ось такий досвід. Або хтось зі знайомих видалив, а вийшло погано...
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:06
Ответ дляМеня не звали
Краще видаляти ті які рекомендує лікар
Якщо ходити до різних лікарів, то різні варіанти будуть сказані, і хто правий
ОхиИВздохи• 25 февраля в 23:10
Мне удалили восьмерки только потому, что на момент установки брекетов их осталось две) четверки не предлагали, ортодонт за максимальное сохранение зубного ряда
Море Щастя• 25 февраля в 23:11
Прям больная тема для меня… восьмерки удалила давным давно. Сейчас ношу боекеты про года и вот ортодонт настаивает на удалении еще и всех четверок. Якобы у меня маленькая челюсть и поэтому зубы наклонены все вперед. Не могу решиться 😭
Ищу-брожу• 25 февраля в 23:14
Мені пʼятірки видалили .
Але ! Це дуже індивідуально , у мене верхні 5-кі не виросли , тому для присусу і симетрії вирвали нижні .
Зазвичай 8-ки видаляють
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:14
Ответ дляОхиИВздохи
Думаю, пощастило з лікарем🙂
Нехай все вдасться з вирівнюванням
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:15
Ответ дляИщу-брожу
Мені пʼятірки видалили .
Зазвичай 8-ки видаляють
Ого, і такі випадки
Ищу-брожу• 25 февраля в 23:15
Ответ дляМоре Щастя
Мені наоборот подобається коли зуби трошки вперед . Це завжди біліші і яскравіша посмішка .незай розширяє трохи і все поміститься .
Ищу-брожу• 25 февраля в 23:18
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ого, і такі випадки
Підіть до найкращого ортодонта на консультацію .
Я коли пішла до найкращого - він дуже чітко все пояснив і був ну дуже злий що попередній ортодонт вирвав одну 8-ку . Сказав що тепер у мене немає повного комплекту і потрібно на місце 8-ки класти імплант .
Шукайте кому ви довіритесь .
Меня не звали• 25 февраля в 23:18
Ответ дляМояХатаЗкраю
Потрібно вибрати одного, якому ви будете довіряти і слухати його рекомендацій .четвірки легше вирвати - вони однокрорінні, вісмірки важко чистити , скоро псуються. Можливо вже якісь зуби з великими пломбами . У кожного різна ситуація , анатомія тут вам не допоможуть
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:19
Ответ дляМоре Щастя
Я б напевно пішла ще до когось на консультацію, а потім ще до когось. Бо щось дуже багато всього рвати. Ви ж людина, і у вас людська щелепа.
Я взагалі чула, що навіть щелепи якось розширюють, якщо зуби не вміщаються... Але як то все в реальності вийде...
ОхиИВздохи• 25 февраля в 23:25
Ответ дляМояХатаЗкраю
Думаю, пощастило з лікарем🙂
Нехай все вдасться з вирівнюванням
Я уже относила) это было 5 лет назад
МояХатаЗкраю
• 25 февраля в 23:26
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Ну я ходила до найкращого, так званого, пацієнтів купу має. Мені він просто не сподобався, тому я навіть за рекомендаціями, що він найкращий пішла. І також пропонував вирвати один зуб, але четвертий. А недавно я знайшла статтю, де написано, що треба втікати, якщо лікар пропонує вирвати один зуб - не буде симетрії.
Білий Лосик• 25 февраля в 23:34
Нам врач говорил скорее всего нужно удалить 8, что бы зуб встал в ряд, но мы отказались( ребенку 15 лет было). Зуб и так встал на место, брекеты сняли , всё нормально, всё на месте
UmkaNiamka• 25 февраля в 23:36
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Тобто він вам сказав що не треба було 8ки видаляти?
Патриоточка• 25 февраля в 23:51
Ответ дляОхиИВздохи
У меня 2 восьмерки и я сейчас ношу брекеты. Ортодонт сказал,что в моем случае их удалять не нужно.
Ганцю в кєдах• 25 февраля в 23:51
У меня был открытый прикус, доктор сказала что по протоколу удаляют четверки, но они были здоровые, а вот шестерки были убитые - их и удалили (верхние). Восьмерки кстати на месте, не удаляла.
Дідова баба• 25 февраля в 23:56
Ответ дляИщу-брожу
Шукайте кому ви довіритесь .
Здравствуйте, а как найти лучшего ортодонта? Посоветуйте из вашего опыта, особенно в чужом городе?
Спасибо, если подскажете
Рогнеда Карповна• 25 февраля в 23:58
Ответ дляИщу-брожу
Мені пʼятірки видалили .
Зазвичай 8-ки видаляють
маємо ставити імплант 5 донці, про видалення мова будь яких зубів мова не йде
Дідова баба• 26 февраля в 00:01
Ответ дляБілий Лосик
Здравствуйте, а какой зуб у вас выбивался из ряда?
У дочки немного выше вырос клык, не знаю что будут делать, но удалять не хотелось бы ничего. Можно отказаться? И тогда что, предложат другой вариант?
Рогнеда Карповна• 26 февраля в 00:01
Ответ дляМояХатаЗкраю
сходіть, зі знімками одразу, бо у доньки, наприклад без знімків один варіант пропонували, а потім глянули і зовсім інша тактика
МояХатаЗкраю
• 26 февраля в 00:02
Ответ дляРогнеда Карповна
Тобто у вашої донька така ж ситуація, немає п´ятих зубів чи п´ятого і їй будуть ставити імплант перед вирівнюванням?
Білий Лосик• 26 февраля в 00:02
Ответ дляДідова баба
Спасибо, если подскажете
Это старое фото 😊
МояХатаЗкраю
• 26 февраля в 00:04
Ответ дляБілий Лосик
Это старое фото 😊
Ого, дякую, що поділилися. Я особисто б ніколи не сміялась з вас, не ви ж собі цей зуб туди запхали. Тому це дуже тупо сміятися...