Ламборджини• Изменено вчера в 22:12

Ви б їхали на хрестини по такій погоді?

Придумала подруга хрестини в лютому. Дитина народилася в травні, якщо що
Відстань між містами 350 км.
Наразі іде дощ і замерзає на асфальті
Просто ковзанка.
Я у розпачі.
Ну як оце їхати.
Хоч бери і відмовляйся.
Ворожу на каві• вчера в 23:03
Ответ дляСекретница
Якщо для мене важлива ця подруга і дитина, то їхала би.
Якщо прям геть дупа на дорозі, сказати подрузі про це і спробувати разом знайти вихід. Або пошукати альтернативний транспорт, наприклад, залізницею.
У нас позавчера на трассе дтп сильное было водитель в тяжёлом состоянии. Нафиг такие поездки
Ворожу на каві• вчера в 23:04
Ответ дляБаза_птеродактилей
так ехать не обязательно. при крестинах батюшка просто назовет ваше имя и вы заочно станете крестной ребенка. Я точно знаю, что крестят так.
Нет. Ребенок мальчик или девочка. Если девочка должна быть крестная
Секретница• вчера в 23:07
Ответ дляВорожу на каві
Я впевнена, що будь-що можна вирішити і домовитися, якщо є бажання. В тому числі подзвонити подрузі і викласти карти на стіл. Це буде чесно і по-дорослому. Можливо знайдуть іншу хрещену, можливо перенесуть дату. Але якщо не дуже і хотілося, то треба було просто одразу відмовитися і все.
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 00:55
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор, якби вам ну дуже хотілося стати хрещеною тієї дитини, ви б і пішки йшли. А як сумніваєтеся чи їхати через погоду, то краще відмовтеся та й усе
350км по гололеду?
автор Ламборджини • сегодня в 09:29
Ответ дляСекретница
Вони вже замовили ресторани святкування