Кумедна• 26 февраля в 06:13
Халязіон
Доброго ранку всім , чи було у вас успішне лікування цієї біди без операції ?
І взагалі , які причини у вас були цієї хвороби
Щас ухожу• 26 февраля в 06:37
Послухаю. З вересня маю ці біду. Консервативне лікування не допомагає. Мабуть треба на операцію йти. Лікар каже одна з можливих причин гормональна
Кумедна
• 26 февраля в 06:41
Ответ дляЩас ухожу
У вас зверху чи знизу , на якій з повік ?
Лика-прилипка• 26 февраля в 06:44
у мене на верхній повіці, пройшла лікування , зняли первинний набряк і все він на місці , поки хожу з ним , може прийдеться оперувати
Кумедна
• 26 февраля в 06:46
Ответ дляЛика-прилипка
От і в мене на верхній , зʼявився після зволожуючих капель для очей (може співпадіння )
Капаю флоксал , 2 дні і набряк зник , але він є ((( зараз мажу ще додатково гідрокортизолом
Говорю-балакаю• 26 февраля в 06:54
У моего сына был на нижнем веке, достаточно крупный. Посоветовали мазь банеоцин. Не помню сколько дней мазал, но все прошло и больше не возвращался
Кумедна
• 26 февраля в 06:55
Ответ дляГоворю-балакаю
Дякую , подивлюсь
Великий сатирик• 26 февраля в 06:55
Ответ дляКумедна
У сына был в 2 года первый раз. Причина неизвестна. Лечили мазью тобрадекс, ну и народные методы, прошло. Потом ещё 2 раза появлялся через 1,5 года, лечили также.
Кумедна
• 26 февраля в 06:58
Ответ дляВеликий сатирик
Скажіть , будь ласка , як довго лікували приблизно
Великий сатирик• 26 февраля в 07:16
Ответ дляКумедна
С момента, как начали пользоваться мазью недели три. 10 дней мазали, потом сделали перерыв неделю, потом ещё дней 5 мазали. Но мы мазью начали лечиться только через 2 недели, как этот халязион появился. Вначале врач прописал какие то капли, они вообще не помогли
КаРаКаТиЦа• 26 февраля в 07:37
Ответ дляВеликий сатирик
Які народні методи?
Ms. Сама прямота• 26 февраля в 07:41
У мужа появился на нижнем веке...под веком....пришел к семейной она говорит ооо это не ко мне и дала направление к окулисту. Запись на три недели вперёд. Пока ждал записи в один из дней почесал глаз и эта фигня лопнула и вытекла....промыл и все...уже несколько лет прошло все ок. Но вид конечно мерзкий был
В моєї дитини було успішне лікування без операції. Причому в неї був рецидив один. Причин дуже багато. І тому треба розуміти яка та причина. Інакше і операція не допоможе. Бо на наступний день та біда знову може з´явитися.
Моїй дитині казали всі , що треба видаляти і все тут. Але вона такая маленька була і це тільки б був загальний наркоз. Тому я тягнула. Лікували...в свого педіатра
. Я навіть до неї не йшла з цим. Ну типу як в ЄС, думала пошла мене. А тут соплі сталися і ми прийшли на прийом. Але лікувалися довго. Але ж і вийшло все і загоїлося. І нічого не видно. І вії там ростуть. Вже минуло 5 років від одужання. Ттт. Все ок. А і ще. З полтора років і до 6 в нас був медична заборона на вакцинацію від лікаря.
Щас ухожу• 26 февраля в 08:05
Ответ дляКумедна
На нижній повіці. Поки мажу Тобрадексом запалення і болю немає. День-два перестаю і все по новій.
Зараз на дієті• 26 февраля в 08:49
У ребенка были в разный период около 4 штук, проходили очень долго, от 4 до 6 месяцев рассасывались
графиняВишенка• 26 февраля в 09:34
Влітку 2023 зявились на обох верхніх повіках і дуже швидко стали великими. Тисли на очі, погіршився зір. Оперували у листопаді 2023 року обидва. Одне повіко ззовні і накладали шов, інше зсередини. Причина - підвищений рівень цукру, переддіабет.
Наталя-e9ac• 26 февраля в 12:26
лікуйте КШТ
дитині видаляла хірургічно
до цього лікувались довго місцево
дитині видаляла хірургічно
до цього лікувались довго місцево
Щас ухожу• 27 февраля в 18:49
Ответ дляtarveldy
Ні, було після ячменів , лікування взагалі не допомагало ніяке. Після операції дні три і забула що то таке
Але в мене їх було дуже багато
Підкажіть, будь-ласка, як довго заживає після операції? На роботу не підеш в такому вигляді?
Ответ дляЩас ухожу
В перший день ні, а на другий я вже пішла . В мене їх було дуже багато, і текло дня 3 з ока. Якщо 1-2 то думаю все буде швидше. Це не так страшно як здається, найбільший дискомфорт, це черга на операцію
Щас ухожу• 27 февраля в 21:06
Ответ дляtarveldy
Дякую за пояснення. А як довго триває сама операція?
Щас ухожу• 28 февраля в 12:29
Ответ дляtarveldy
В мене довго хв 40, бо було 32 шт + 15 шт )))
Це стільки халязіонів було? Де вони и у вас помістилися?
Щас ухожу• 28 февраля в 21:14
Ответ дляtarveldy
32 верхня повіка 15 нижня , ускладнення після ячменів
А після операції все добре? Немає рецедиву?
Щас ухожу• 28 февраля в 23:08
Ответ дляtarveldy
Так, хоча лікар казав що 50/50, але пройшло вже років 15
Це супер, бажаю вам здоров´я