Читала шо накладні дають багато бризг, вся столешня поруч мокра
плиточник пропонує зробити як на 2 фото з керамограніту
Kristal2013• 26 февраля в 11:45
Ответ дляirchik.ok
Ось так він може зробити
Цікаво як така керамогранітна плитка буде в догляді
Неудобен сток в такой раковине. Если настенный смеситель, бьёт в точку склона. Если настольный, с маленьким гусаком, будете мыть руки под стенкой. С большим ’гусаком’, струя снова бьёт на точку склона.
Во втором варианте проблема в прямоугольных швах, там проблематичнее вымывать грязь. У меня кухонная мойка с такими углами и в ход идет только специальная щетка, просто вытереть тряпочкой не получится. В плане уборки всегда предпочтительнее заокругленные углы и переходы в разные плоскости. Если вас это не смущает, то выглядит второй вариант более современно и эстетично.
Интересен вопрос цены. За сколько ваш плиточник изготовит такую мойку?
angelannet• 26 февраля в 23:26
Я зробила суцільну стільницю з раковиною - тобто все вилито без швів у квартиру на продаж (додаю фото)... Собі вирішила не повторювати і зробила накладну (бо постійно витираєш всю ту стільницю, чи порохи чи краплі чи дрібні царапинки видно прям пиздець... Але! У мене будинок без малих дітей, можливо вони б захлюпували ?... Нам подобається накладна, вроді 40см, хоч всі їх тут обсирають на сайті, але я вважаю це неоправдана критика
Ответ дляangelannet
А де таку замовили? Я саме таку хочу. Поділитеся контактами, з чого вона?
angelannet• 27 февраля в 11:41
Ответ дляsim2406
Штучний камінь, наберіть в гуглі ’rdstone’ і видасть їхні сайти, у них їх кілька штук..ця що на фото замовлялась на другий рік війни і коштувала 10тис грн..зараз може 15тис...
Ответ дляangelannet
Дякую, записала, взагалі рекомендуєте такі мийки? При використанні нормально себе поводять?
angelannet• 27 февраля в 13:39
Ответ дляsim2406
Вони гарні , виглядає суперезно, дуже важкі, чаша дуже велика і глибока..але собі б таку не робила, бо постійно треба їх витирати, видно і краплинку і пилючку і любий дефект... у мене отака накладна, мені і чоловікові вона зручніша