Нас таки десь 52 мільйони! Так, зараз лиш половина з цього числа живе в Україні. Але інші, які опинилися поза батьківщиною чи навіть народилися там залишаються українцями. Разом ми сила!
Українці і люди по всьому світу вийшли на акції підтримки України.
У Лондоні на Трафальгарській площі зібралися близько 15 тисяч мітингувальників. Хода на підтримку України пройшла вулицями Тель Авіва
🇲🇩 У Кишиневі біля посольства України відбувся захід «ЄДНІСТЬ: сила солідарності» і фотовиставка «Відважні, щоб бути сильними» Едуарда Крижанівського.
🇮🇳 Індія. Українці зібралися в посольстві, вшанували пам’ять загиблих Героїв.
🇵🇱 У Варшаві о 06:00 активісти розбудили російських дипломатів звуками тривоги і розгорнули банер «Росія – терористична країна».
🇰🇷 У Сеулі відбулася мирна акція біля посольства РФ. Українці розгорнули 20-метровий прапор і виставку «Unissued Diplomas».
🇳🇱 Нідерланди В Утрехті пройшла мовчазна хода. Учасники несли модель літака «Мрія» та створили серце зі свічок.
🇨🇦 В Оттаві зібралося понад 1000 осіб, а в Торонто на площі Натана Філліпса – 15 000 людей з плакатами проти Росії.
🇨🇿У Празі 40 000 людей вийшли на мітинг, у якому взяв участь президент Чехії Петр Павел. Відбулася хода до пам’ятника Тарасу Шевченку.
🇹🇷 В Анкарі та Стамбулі провели акції солідарності. Учасники вшанували пам’ять загиблих та розгорнули український прапор.
🇫🇷 У центрі Парижа пройшов мітинг на підтримку України.
🇲🇪 Чорногорія Українська громада в Херцег-Нові провела акцію солідарності.
🇮🇹 У Римі та Мілані тисячі людей взяли участь у мітингах, закликаючи міжнародну спільноту до рішучих дій.
🇦🇷 У Буенос-Айресі відбувся масштабний мітинг, на якому звучали заклики до справедливого миру.
🇵🇹 У Лісабоні та Бразі відбулися заходи за участі українців, дипломатів та португальських політиків.
🇱🇹 У Вільнюсі пройшла молитва за перемогу України.
🇪🇸 У Мадриді пройшла акція Stand With Ukraine, в якій взяли участь українці, іспанці та дипломати.
🇪🇪 У Таллінні відбулася хода «Єднаймося заради перемоги України» та мітинг.
🇱🇧 Ліван У Бейруті в посольстві України організували перегляд фільму «Операція Курськ».
🇦🇺 Австралія Акція відбулася біля російського посольства у Канберрі, а також у Мельбурні, Сіднеї, Аделаїді, Перті та Брісбені.
🇧🇷 Бразилія У Куритибі українці вийшли на демонстрацію.
🇹🇼 Тайвань У Тайбеї пройшла акція Stands With Ukraine із закликами до справедливого покарання агресора.
Масштабні акції пройшли в Лондоні, Берліні та інших європейських столицях.
В межах ініціативи Stand with Ukraine заплановано 1068 подій у 679 містах 78 країн світу. Знайти своє місто можна на спеціальній мапі за посиланням https://uaworldmap.ukrainianworldcongress.org/.
Це цінно, коли українці, що з різних причин живуть поза Україною, залишаються українцями і підтримують країну. І хай би що там не казали про виїхавших, для мене кожний наш, хто підтримує нас, є своїм і є в пріорітеті перед будь якою іншою нацією.
Поэтому кацапских мразей до скрежета зубовного бесят все эти проукраинские митинги. До сих пор не могут простить митингов против изнасилований и преступлений кацапов при оккупации. Верещат.плюются Наши тут более извращённые и скрытно обгаживают Для того чтобы нивелировать и обгадить используют формулировки ’нафиг те митинги.пусть в окопы шуруют’
Саме так.Українців знає і чує світ і це важливо! Вже ніхто не каже ні в ЄС,ні в Америці,що ми ’одін народ’,а коли над головними площами столиць світу майорять синьо-овті прапори і звичить на всю силу гімн України,я кожного разу думаю,що ще якихось 150 років тому імперці розповідали,що ’ українців не існує,а українська мова-то малоросійський дилект’.