“ Нинішній Президент України Володимир Зеленський не планує обіймати цей пост все життя. Він піде з посади тоді, коли Україна отримає гарантії безпеки.
Про це дружина глави держави Олена Зеленська розповіла в інтерв´ю італійським журналістам в середу, 26 лютого.”
Слава Богу. А я думала, він назавжди )
Ответ дляlus_so
’Все життя’ обіймати посаду йому не дасть конституція і союзники. Якщо лєна думає ’раз проконало, то й другий прокатить’ то лєна сильно помиляється. Лєна як була, то так і не навчилась формулювати хоч щось, складніше ціни на скумбрію.
Конституція на паузі, бо «воєнноє положеніє». А воювати він зібрався дуже довго
А ви гадаєте, що він горить бажанням бути президентом? Я так не думаю.
Якщо зараз піти з посади … його зненавидять ще більше. Хтось з вас бачить майбутнє? А може дійсно з його допомогою Україна виживе?! ХЗ….
У вас є кандидат у президенти?! Саме той, якому можна довіряти?! Особисто у мене ні.
Я нікого не захищаю. Але і лайном не поливаю. І я не знаю як буде далі…
Ответ дляmymoly
Ну людський ресурс.Зеоенский заявил, что не хочет сокращать армию.
Но люди бегут. Люди бегут. Не хотят погибать. Бегут. Кого то ловят , показывают. Бегут незаконно через границу. А что делать? Люди жить хотят. Румыния только официально подтвердила за прошлый год что перешли границу со стороны Украины незаконно то ли 14 то ли 16, 17 тысяч человек(цифру не запомнила). Вчера на Цензоре было. Так это тех кого с той стороны зафиксировали. А есть Польша еще, Словакия, Молдова... Бегут люди.
Aksinia 111• 26 февраля в 20:26
Ответ дляAmalpi
Их семейство обокрало страну, хватает наглости открывать рот, все помнят ее слова про проэкт
Можно подробнее, со ссылками .
Ответ дляlus_so
Конституция? 😂 сколько раз она уже нарушена?