Наверняка• 26 февраля 2025

Збільшити дохід або зменшити витрати

Хочу отримати свіжий погляд на фінансові питання. Чи можливо десь, в якійсь зоні покращити ситуацію і збільшити дохід або зменшити витрати...
У місяць:
10 тис.грн зйомна квартира
До 5 тис. гуртки доньки (проф.спорт)
Мобільний до 700 грн
Страховки 200 грн
Абонемент в зал (мій і доньки без цього не буде можливість їй тренуватись)1,5 тис.
Ліки за необхідністю
Одяг мінімальний
Мильно рильні мінімальні
В салони не ходжу
Косметику не купую
В січні інше було - це оновлення взуття у доньки - 6тис. - без цього погано ходити їй.
У лютому - сходили на ковзанку і в ресторан (перемога на змаганнях)- 2тис.
Бачу, що трохи можна з харчуванням погратись. Але все ж не хочеться голодувати і мало часу для а приготування, тому інколи їм в їдальні, що дорожче чи купую заморожені овочі чи фрукти.
Часу стояти на кухні мало.
Працює вчителем в школі.
По статусу потолок (що впливає на зарплату). Репетиторство заборонено. Кількість годин дуже велика 36 годин - це дві ставки вчителя. Більше не витримаю, бо і так ледь встигаю все робити.
Зарплата виходить з премією (так як мої діти переможці наукових конкурсів) 30 тис.
Що робити?
Де взяти додаткові гроші, щоб нормально жити в Києва´і з дитиною на зйомній квартирі?
Анонимушка• 26 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
Бо 36 годин також це не дозволить...
Часу не вистачає.
І мій предмет не настільки ’потрібен’...
Який предмет?
Анонимушка• 26 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
Вдома одна кімната. Як займатись? В мене і стола не має великого для цього. А квартира зйомна. Меблі і перестановку не зробити...
В мене син ходить до репетиора, зйомна 1к , займаються на кухні, моя мама репетитор математики, теж займається на кухні.
Кицюююня• 26 февраля 2025
Какой предмет у вас?
Стервочка• 26 февраля 2025
Автор, може пошукати роботу в приватній школі? Мають бути зарплати більші.
З приводу витрат, вам правильно написали за гуртки. Нажаль.
36 годин це жах. Співчуваю. Бережіть себе, ви у себе одна, і вам ще дитину піднімати .
Хомо_сапиенс• 26 февраля 2025
Зарегестрируйтесь на репетитор юа и на буки для начала. А там- будет видно.
Выберете то, что вам подойдет по оплате и расположению.
Затишне кубло• 26 февраля 2025
А почему запрещено репетиторство? Такого в мое время не было)
Мы сейчас ипотеку платим, поэтому судочки из дома, с собой беру, в кино попкорн свой и тд.
Ну что делать, надо выжить как то и хоть что то дать ребёнку в такое трудное время(((
JulJul07• 26 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Оставила в школе голую ставку, только что б стаж шёл. Набрала репетиторство. Теперь в школе 12 и репетиторство 50т чистыми (с учётом фоп). Со следующего года в школе оставлю один класс (там мат профиль), пока не выпущу ребёнка. Потом уйду
А сколько Вы берете за репетиторство?
тяжкаялюдина• 26 февраля 2025
Ответ дляJulJul07
А сколько Вы берете за репетиторство?
Индивидуально 450-550. Групповые 250-300
автор Наверняка • 27 февраля 2025
відповіді пропишу трохи пізніше.
автор Наверняка • 27 февраля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
з мого предмету:
250 грн за годину навіть є.
а 300 грн - це викладачі вишу!
тяжкаялюдина• 28 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
з мого предмету:
250 грн за годину навіть є.
а 300 грн - це викладачі вишу!
У меня математика, и тоже есть 250. У меня цена 450-550