Добрий день, дівчата.
Дуже потрібна порада тих, хто в курсі щодо навчання в Австрії. Дитина закінчує українську школу. Вже німецька рівня В2. Буде сертифікат. Намагаємось визначитися куди вступати. Дуже хотіли одразу у фахошуле , адже там легше і швидше- але там немає підготовчих курсів і німецька С1. Прийдеться до університету йти на курси, а потім вже через рік і з рівнем С1 можливо перевестися у фахошуле. Розглядаємо університети Грацу і Відня, спеціальність бізнес адміністрування або міжнародне управління. Розумію, що буде дуже важко. Багато дітей бачу кидають. Буду вдячна за поради - де легше вчитися. Може якісь додаткові лайфхаки. Дякую всім
Ответ дляАнна-3f64
Тут вам вряд-ли толково дадут информацию. Есть чаты в ТГ по странам, я смотрю чат ВО Германии периодически, дочь возможно в магистратуру туда пойдет. Там информация достоверная и актуальная, как правило она в прикрепленных файлах. Найдите такой по Австрии
Дякую за відповідь. Спробуємо. Я вже в усіх тих чатах одночасно. Але дуже заплуталась. Бачу навіть австрійські діти в університети не хочуть вступати. Більше в технікуми і фахошуле.
Ответ дляSoul-mate
У них нет такого ажиотажа вокруг ВО как у нас, но это и понятно, они подстахованы со всех сторон и получают не меньше госслужащих, и это белые зарплаты и хорошие пенсии
Веточка сакуры67• 26 февраля 2025
Выберите попроще университет и страну попроще, диплом европейский он просто диплом. Мою невестка взяли работать просто по собеседовании, язык проверяли. Диплом вообще никто не спрашивал.
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну мені здається національний державний -це вже найпростіше, не приватні звісно. А країна ця, тому що багато часу пробули там, ну і німецька ж ..
Semenoffna• 27 февраля 2025
Если говорить про Вену, то Венский Главный или Экономический, учиться в Экономическом в разы сложнее. Пусть идет на подготовительный - осмотрится и определится. Как вариант, пройдет STEOP и может пробовать в фахохшуле поступать или же продолжать университет..