Файна цьоця• 26 февраля 2025
Что должно быть на сьемной квартире? А что не стоит?
ДлЯ длительной аренды?
Ms. Iphone• 26 февраля 2025
Полно роликов на ютуб о комплектации. Для долгосрочной- мебель, матрац- по договоренности.
Маурита• 26 февраля 2025
1,2 чемодана вещей необходимых.
Чтоб в случае чего не вызывать фуру ,а собраться и переехать. Но это не всем подходит
Маю рацію• 26 февраля 2025
Потрібно:
- Пральна машина,
- свч,
- ручний пилосос,
- кухонна техніка (мультиварка, чайник, гриль, кавомашина тощо. За потреби)
- каструлі і сковорідки
- Пральна машина,
- свч,
- ручний пилосос,
- каструлі і сковорідки
Мания-Величия• 26 февраля 2025
Есть квартиры, корыте сдаются совершенно пустыми, есть которые полностью меблированными и даже с кухонными принадлежностями. Что хотите, то и имейте на съемной квартире.
Крошка Енот• 26 февраля 2025
Сейчас набегут местные хозяйки и расскажут, что они арендаторам ничего не должны. Арендаторы должны платить и желательно не жить там 😂
Мама Карло• 26 февраля 2025
Меблі і техніка. Пралка, плита і холодильник - обов´язково. Кондиціонер - бажано. Кухонне начиння не потрібне. Ковдри і подушки теж не треба, це не готель.
Ну это смотря в какой ценовой сегмент вы целитесь. Для средней цены по рынку достаточно базовой мебели, кухонной утвари, стиралки, холодильника, телевизора, микроволновки и бойлера. Дальше уже возможны вариации - посудомойки, кондиционеры, автономные источники энергии и т.д.
Незламна Україна• 26 февраля 2025
Мебель, холодильник, стиральная маш. Этого достаточно если Ваша квартира со средним ценником.
Кокосиха• 26 февраля 2025
Довгострокова оренда не передбачає наявності дрібної побутової техніки (ну крім чайника, можливо, і свч), а також посуду/кастрюль/сковорідок, постільної білизни, ковдри, подушок. Такі речі лише на подобовій оренді.
Лише меблі, велика побутова техніка (холодильник, плита, пралка, кондиціонер).
Все інше - за домовленістю.
За моїм досвідом, всі дрібні речі, які просили дати в користування, псувались або зникали разом з квартирантами.
Все інше - за домовленістю.
Умничка-помощничка• 26 февраля 2025
Багато жила на зйомі.
Як на мене, якщо квартира має 2-3 кімнати, то відповідно, будуть знімати з дітьми.
Тому потрібна значна кількість шаф і місця для спання.
Пралка, холодильник, мікрохвильовка, плита, пилосос.
Кондиціонер, посудомийка- то залежить від рівня житла.
Посуда, постільне, кавоварка - зайві.
Тану на сонці• 26 февраля 2025
У мене з техніки холодильник. Електроплита. Пилосос .Пралка.Праска. все)) ніяких кондиціонерів і мікрохвильовок , посуду нема. Щось непотрвбне мені туди завезла. Здала 1 кімн квартиру в Києві без особливого ремонта за 12 тис.
Тану на сонці• 26 февраля 2025
Ответ дляМаю рацію
Потрібно:
- Пральна машина,
- свч,
- ручний пилосос,
- каструлі і сковорідки
- Пральна машина,
- свч,
- ручний пилосос,
- каструлі і сковорідки
Ще тостер напишвть. Якась ахінея. )) гриль.мультиварка..та його угроблять за півроку. кавомашина))))то той гриль буде мити?))))а шнурки не попрасувати?))))
Маю рацію• 27 февраля 2025
Ответ дляТану на сонці
Де автор писала в посту, що вона не квартирант?
Я написала речі, які потрібні квартирантам. Навчиться читати