40каградусная• 26 февраля в 22:23

Хто був в готелі Богдан в Моршині?

Забронювала номер, навіть оплатила бронь. А сьогодні знайомі розказали, що були там і не дуже задоволені. Шумно від залізної дороги, дуже маленька територія і важко пройти до центру і їжа дуже дієтична. В інтернеті відгуки дуже гарні. Як насправді?
Наверняка• 26 февраля в 22:25
по букінгу ідеальний готель
автор 40каградусная • 26 февраля в 22:30
Я букінгу не вірю. Колись вибрала по відгуками садибу на Закарпатті. Все супер. А пр факту. Номери брудні були, а на кухні повно тарганів. Як згадаю
Наверняка• 26 февраля в 22:34
Ответ для40каградусная
я їзжу тільки по букингу. 20 років. задоволена
автор 40каградусная • 26 февраля в 22:37
Ответ дляНаверняка
Значить мені тоді неповезло.
Наверняка• 26 февраля в 22:37
Ответ для40каградусная
Значить мені тоді неповезло.
напевно. я їм користуюся і в Україне і в Європе. і в Моршине по букингу житло знімала
автор 40каградусная • 26 февраля в 22:39
Ответ дляНаверняка
В Моршині дитина витримає 12 днів влітку чи там зовсім нічого немає? Він у мене любить екскурсії, велопрогулянуи, кіно. Таке
Наверняка• 26 февраля в 22:43
Ответ для40каградусная
Ескурсій там повно. повно бутиков і різних магазинов. центральний проспект як набережная на море. Парк доволі приємний. А вот лікування не знаю. Я там просто разважалася. Пила воду на шару просто - не лечебну
автор 40каградусная • 26 февраля в 22:46
Ответ дляНаверняка
Дякую. А лісове озеро, до нього реально дійти? Там не глухийліс зі зміями?
Наверняка• 26 февраля в 22:48
Ответ для40каградусная
я не знаю саме про озеро. а вот в лесу там мешкала в вілле.. комарів тьма точно, суниці не було. по-моєму широколистяний ліс
Наверняка• 26 февраля в 22:50
Ответ для40каградусная
Навіть знайшла назву - Галицька вілла
автор 40каградусная • 26 февраля в 22:51
Ответ дляНаверняка
Навіть знайшла назву - Галицька вілла
Зато мабуть повітря було яке чисте)
Наверняка• 26 февраля в 22:53
Ответ для40каградусная
Зато мабуть повітря було яке чисте)
подивилася озеро десь поруч саме з ціей віллою