ГоловнаЯ• 31 января в 23:15

Готель Богдан в Моршин. Хтось був там?

Копуша• 20 февраля в 22:52
Я була.
автор ГоловнаЯ • 21 февраля в 11:03
Ответ дляКопуша
Я була.
І як вам? Розкажіть, будь ласка..особливо харчування цікавить
Копуша• 21 февраля в 12:28
Дуже пристойний, новий у порівнянні з санаторіями радянських часів. Номери свіжі, комфортні. Харчування для мене взагалі ´бомба´ - шведський стіл з шикарним вибором і дієтичним способом приготування. Плюс смачне.
Свій лікувальний центр. Можливо, і з меншим переліком лікування, але мені було більш, ніж достатньо.