Без Баяна• Изменено 27 февраля 2025

Квартира, ваші дії

В мене таке питання, щоб ви робили в такій ситуації. Коли вже 33 роки і вже пора думати про дитину щоб народити. Не має житла і живеш на орендованій квартирі в Києві. Хочу придбати житло, але не має допомоги від батьків. Треба тільки своїми силами. Бюджет малий, поки що вистачає на кімнату в гуртожитку. Колись орендувала в сімейному гуртожитку кімнату, я не представляю для дитини умови( або ще пару років збирати щоб однушку в радянському хоча б стані купити під ремонт. Ви б ще збирали чи вагітніли та купували в гуртожитку?
Я инженер, меряю от 1• 27 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну таке. Хтось в 19 років народжує і несе відповідальність за дітей, а хтось і через надцять років ниє, що мама змусила народити…
В 19 набагато простіше, всюди на роботу беруть, в 40 складніше знайти роботу в Україні, всі хочуть двадцятирічних
Моя улюблена страшко• 27 февраля 2025
Ответ дляПочемучечка
Я з декрета маю виходити скоро і моніторю, то бляха муха головбуха шукають на 18 тисяч
Хотеть могут хоть на 10 тыс, а хороший глав бух меньше 1000$ не будет зарабатывать
Моя улюблена страшко• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Не вам вирішувати кому народжувати, а кому ні.
Правильно говорят, что перестаньте претензии к свекрови предъявлять
nennsi• 27 февраля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
То розгляньте можливість купити однокімнатну в Ірпені з ремонтом, щоб зразу можна було в´їхати в іпотеку типу єОселя
Зараз багато хороших варіантів на ринку нерухомості, бо багато людей виїхали з країни з кінцями через війну.
Порахуйте і може виявитися, що ви цілком потягнете таку іпотеку і краще платити за своє
ПС одразу треба дивитися маленьку але двокімнатну, десь 56 м.кв
Я не знаю НИ ОДНОГО выехавшего .У нас участки поднялись в 3 раза за войну и застроилось две улицы.Не Киев но и не Западная
nennsi• 27 февраля 2025
Цена растет на жилье.Это так выехали?
Докладальниця• 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Как зачем? Чтоб не дожить до деменции и не усложнять жизнь окружающих
У нас в роду нет деменции.
Но вы можете сами воспользоваться своим советом. В ваших постах я улавливаю некоторые намёки на то, чего вы так опасаетесь. Займитесь хотя бы профилактикой. Когнитивный процессы требуют поддержки в вашем случае
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Клас. Тому, як тікі син одружиться, треба на невістку переписати своє майно. Бо колись шось може трапитись.
А може і не трапитись. І доживатиме та жіночка в нормальних умовах в своєму житлі.
Ще раз. Допомогати чи не допомогати це добровільна згода батьків. Чомусь у невісток до своїх мам ніколи немає претензій, Но свекри зі свекрухами їм винні до скону.
Ця тема показник. Вже не одна відписалась, що батьки чоловіка ійшось винні.
Мова не переписати, а допомогти якщо є змога. Ми говоримо не лише про батьків чоловіка. Те само можу сказати, що на старості діти покладуть такий самий на батьків, щоб вони у своїх хоромах помирали внаодинці із хворобами
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
та якщо так гидко на світі жити і не радий, що батьки народили - завжди є вихід. Мостів та висоток у містах повно.
То пригайте, у мене нормальні батькі, нормальні відносини, і сину своєму я планую купити житло, це ви можете здати у дитбудинок своїх дітей, щоб не даай Боже вони не претендували на ваші метри
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
У нас шлюбний договір. Имущество у каждого своё. Всё уже поделено на берегу
А як вмрете, то віддасте у благодійну організацію, щоб не дай Бог дітям не перепало
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
дети разные бывают. Некоторым детям сколько не дай - всё равно будет мало. Надо всё своё отдать и еще почку продать. Чтобы дитачке хорошо было. Потому что им всё мало. Купят квартиру однокомнатную - вроде и старт есть, и жилье своё. Но мало. Сами же, паразиты, в трехкомнатной живут. Зачем им? Дитачке нужнее.
Я так розумію ви своїх паразитів здали у дитбудинок, щоб на мамкине варєжку не відкривали, їш чого захотіли, не для того мамка вагіну рвала, щоб їх забеспечувати
Сметчица• 27 февраля 2025
Если нет проблем со здоровьем то подождала бы год , два. Наверное даже не в квартире дело , а страшно в этот мир рожать сейчас.
Если бы были вопросы к здоровью то рожала бы как есть.
Яичница с беконом• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Є вже чоловік
збирайте на 1-ку, або позичте у батьків під виплату, або кредит візьміть у грн на недостаючу частину
Кашка-маняшка• 27 февраля 2025
А варіант придбати не в Києві не розглядаєте ?
автор Без Баяна • 27 февраля 2025
Ответ дляСметчица
Так ви праві, я теж вже так думаю.
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляСметчица
у меня дети научены радоваться тому что есть и жить по средствам. Почку продавать и уходить жить под мост лишь бы деткам было хорошо я не буду.
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
причем тут дети? Шлюбний договір был составлен для того, чтобы при разводе (не дай бог) никто не остался на улице и ни с чем
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
я не рассказываю, что я не просила меня рожать и дети мои тоже так не говорят. Так что...
Анти-анонім• 27 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А батьки невістки для чого її народили? Щоб було? Чи Єто другоЄ?
Батьки невістки дали ей все что смогли, даже квартиру свою (в которой живут) на нее переписали
Попа как у Кардашьян• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Вам 50+? Повилазили свекрухи, які хочуть вічно жити. Не має сенсу писати тут, повилазили люди які сидять на пенсії. Люди працюючі та молоді не сидять 24/7 тут і не пишуть негатив. Адекватних відповідей 30%, все інше від чорноротих. Хто вам тут напише правду? Хто і що і де і скільки? Вброс в тему для осмислення однієї сторони теми. Можете не продовжувати тут писати.
Свекрухи, які хочуть вічно жити... Авторе, та й Ви вже дама бальзаківського віку , не дуже й свіжа )). Скільки, як і де кому жити, то вже не Вам вирішувати . А народжувати , так , потрібно зараз , старі батьки для дитини погано.
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Удалено администрацией...
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Удалено администрацией...
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
ну сдаст она квартиру и наймет себе человека для ухода. Как раз кавртира ей больше поможет, чем детки, которые от нее только хотят недвижимость
Ви в курсі скільки дошляд коштує? За вашу квартиру впм раз на день гівно з під вас приберуть і води подадуть з унітаза, а вам жалітись нікому, ви ж дітей похерили, ви хоч для початку дізнсцтесь скільки дошляд коштує, бо вже так розфантазувались, як вам дупу молоді хлопці обмивати будуть джерельною водою...особливо бабам, які самотні
Алгонавт• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Правильно, пусть живет на пенсию 3600. Деткам же нужнее, заработать не могут. Не то что свекр в свои 65-70. Иди на любую работу- возьмут сразу
Нехай собі живе, і про дітей забуде, щоб потім в самотності не завив
КАПСЛОЧНИЦА• 27 февраля 2025
Ответ дляДівка в намисті
Автор, ну вот у меня было жилье, а теперь его нет. А ребенок есть.
Найрозумніший коментар ❤️
Ряженка• 28 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
Я знаю сколько стоит аренда моей квартиры. Не все живут в общагах в хащах.
Кто ж вас так обидел? Что ни пост - то г…но льется из головы
И почему я должна сейчас живая, здоровая и в полном расцвете сил отдать свою квартиру кому-то из детей и идти жить непонятно куда?
Алгонавт• 28 февраля 2025
Ответ дляРяженка
А хіба мова про віддати? Чи ви думаєте, що потім захочете піти добровільно у хостел і оставити комусь цю квартиру? Ви впевнені, що вас здадуть в нормальний пансіонат, з нормальним доглядом? Думаю вас здадуть туди, куди ви заслуговуєте своїм відношенням до дітей, бо в кожному вашому пості сквозить ненависть і своє Я, щоб мати гарну старість необов´язково мати м.кв. За ваші хороми ви можете піти раніше у приют ніж ви думаєте, набагато. С4ільки є випадків, що потім бомжують такі або сконають раніше часу у дурці. Ви така впевнена, що все собі організуєте, аж сміх бере.
Распутница• 28 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
У нас в роду нет деменции.
Мне не надо. У нас в семье и так все в порядке. И в юности и в старости. Переживать надо тем, у кого в семьях никто никому ничего не должен.