Без Баяна• Изменено 27 февраля 2025

Квартира, ваші дії

В мене таке питання, щоб ви робили в такій ситуації. Коли вже 33 роки і вже пора думати про дитину щоб народити. Не має житла і живеш на орендованій квартирі в Києві. Хочу придбати житло, але не має допомоги від батьків. Треба тільки своїми силами. Бюджет малий, поки що вистачає на кімнату в гуртожитку. Колись орендувала в сімейному гуртожитку кімнату, я не представляю для дитини умови( або ще пару років збирати щоб однушку в радянському хоча б стані купити під ремонт. Ви б ще збирали чи вагітніли та купували в гуртожитку?
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Ну все, давайте рожать, чтоб не было одиноко в старости. А сколько надо родить? 2-3-5? А вдруг 2 не доживут, всякое бывает.
Даже 5 идеальных детей могут не захотеть досматривать вас в старости. Или не смогут. Выехали, допустим. А вас тут забыли.
Живите сейчас, а не страхами старости. В конце концов, если вы не будете осознавать происходящего, то какая разница, 5 лет в плохом пансионате или 10 дома у детей, за тобой горшок выносящих? Может, разрешат эвтаназию
Вы можете самоубиться в любом возрасте, не дожидаясь разрешения на эвтаназию, это ваше право.
А в нормальных семьях, с нормальным отношениями, вполне нормально помогать друг другу. И в старости, и в юности, и в бедности
автор Без Баяна • 27 февраля 2025
Ответ длямаринабаранова
Покупайте сейчас- на что хватает денег, никакого ужаса в общежитии нет. Только - когда будете выбирать, то берите комнату в нормальном состоянии, в хорошем доме. И к соседям присмотритесь, порасспрашивайте - что б люди были нормальные, вам с ними контактировать придётся, довольно тесным образом.
Тож цей тісний контакт і лякає! В мене колега продала кімнату в гуртожитку коли виплатила кредит за квартиру в новобудові. Але там бабка-сусідка ходила в туалет 🚽 на кухні, тому вони навіть не здали її в оренду, просто сдихались від кімнати, продали та перехрестилися.
Нехай щастить• 27 февраля 2025
я в 25 родила ребенка и вообще про деньги не парилась. Мы с мужем только-только начали работать на приличных работах, квартиры у нас не было, мы снимали, но когда родился сын - переехали к моей маме. До сих пор не понимаю как я могла принять такое конченое решение (жить с мамой), но мы прожили 5 лет и съехали в свое жилье
Докладальниця• 27 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Я не хочу самоубиваться, зачем? Жизнь прекрасна. Но в 70+ в деменции это уже не жизнь. Не моя. Оболочка ходит и усложняет жизнь окружающих.
Нормальных семей мало. Этой, видите, все должны.
автор Без Баяна • 27 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
В мене цей варіант не пройде, батьки квартиру віддали свою старшому брату та його дружині, самі поїхали жити туди де жили їх батьки. Тому у когось жити не варіант.
маринабаранова• 27 февраля 2025
Не треба лякатись - куди не підете, сильної радості, від вашої появи - не буде ні в кого!

Просто, з самого початку- дізнайтеся у продавця: де ваше місце на кухні, туалеті, душовій. І поставте себе так - що ви тут теж маєте право на користування. І все
Стрекоза любви• 27 февраля 2025
Таке враження, що у всіх людей з дітьми є власне житло. Багато коментарів відірвані від реальності.
автор Без Баяна • 27 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
100%
Стрекоза любви• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
100%
Знаєте, половина тем на Порадниці - «Який дурень зараз буде в Україні житло купувати?»
У вашій же темі переважна більшість пише, що без власного житла б не народжували.
Ну не смішно!?
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Є вже чоловік
Тобто вас вже 2-є но ви в принципі не стусні приймати рішення взяти відповідальність на себе і чекаєте, що батькі досі вам зобов’язані приносити в дзьобику їжу?
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Є маленьке ’але’ : у провінції і зарплатня менша. У Лисичанську до 2022 можна було зняти квартиру за 2000 грн. Тільки зарплата там була 5-6 тисяч
Це мінімальна зарплатня на той час. Ви думаєте, що в Києві всі багато десятків тищ отримують? То же обслуговуючий персонал, що в Києві, що в Лисичанську маєприблизно однакові зарплати.
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Про яку карʼєру йде річ? Те що вона за половий орган вцепилась? Вона що відкрила свою фірму? Що вона зробила?
Для початку вийшла на гарну роботу де зустріла не охранніка Васю, з яким навіть на кімнату в гуртожитку не може зібрати.
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вот и у меня такой же свекр, живет в большом доме в Киеве и 3 квартиры сдает, делиться не хочет. Нам сказал что всего добился сам - это все мое. Мы живем с моими родителями, так как сами квартиру купить не можем.
А свекор чимось зобов’язаний вам?
🤦🏻‍♀️ дивують такі люди…
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
У моего свекра пенсия 20 тысяч плюс зарплата и доход с аренды 3х квартир. С голоду умрет если одной из квартир лишится...
Гола боса Но у вінку?
Ще раз, з якого дива вам хтось шось винен?
Анти-анонім• 27 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Гола боса Но у вінку?
Когда семья нормальная, то есть еще человеческий фактор. Но видимо не всем это понятно, особенно тем кто рожает для того - шоб було...
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Вам 50+? Повилазили свекрухи, які хочуть вічно жити. Не має сенсу писати тут, повилазили люди які сидять на пенсії. Люди працюючі та молоді не сидять 24/7 тут і не пишуть негатив. Адекватних відповідей 30%, все інше від чорноротих. Хто вам тут напише правду? Хто і що і де і скільки? Вброс в тему для осмислення однієї сторони теми. Можете не продовжувати тут писати.
Хммм. А ви шо тут робите? Чого 33- річна в розпал робочого дня тусіт між 50+річними)))
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Аналогічно, коли читаю тут пости, що ніхто нікому нічого не винен, вони розмножились і за це їм діти тепер по гроб життя винні... Я теж хочу щоб мій син мав старт у житті, бо мені було дуже важко купити житло.
та якщо так гидко на світі жити і не радий, що батьки народили - завжди є вихід. Мостів та висоток у містах повно.
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Вот и я удивляюсь таким комментариям как в этой, так и в других темах. Как будто ребенок заказал свое рождение у родителей и обязан им за выполненный заказ. А родители как будто игрушку себе приобрели, поигрались и хватит. И как такой ребенок должен относиться к своим родителям, глядя как они купаются в богатстве и не хотят предложить своему ребенку хоть небольшую помощь раз имеют возможность. Я понимаю когда это пожилые родители, имеющие небольшое свое жилье и выживающие на крошечную пенсию. Но если положение у них противоположное, то почему не дать старт своему ребенку
дети разные бывают. Некоторым детям сколько не дай - всё равно будет мало. Надо всё своё отдать и еще почку продать. Чтобы дитачке хорошо было. Потому что им всё мало. Купят квартиру однокомнатную - вроде и старт есть, и жилье своё. Но мало. Сами же, паразиты, в трехкомнатной живут. Зачем им? Дитачке нужнее.
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Я бы сделала все возможное от меня чтобы помочь своему ребенку, особенно по части жилья.
Но тут же этого не поймут, так как простой люд, живущий на зарплату, тут не сидит. У всех тут доходы в н-ное количество тысяч долларов в месяц и им не проблема купить квартиру в Киеве без чьей-то помощи. А то что люди с несколькими высшими образованиями могут работать на 20-25 тысяч грн и насобирать на квартиру в Киеве не могут с этой зарплаты, такое даже допускается.
Но главное нагрубить таким
в этой и подобных темках.
Плюс хотела бы я посмотреть как такие люди, пишущие подобные комментарии тут, своим детям скажут - живи где хочешь после совершеннолетия, главное меня и мое имущество не трогай, это ж все только мое...
Чого не зрозуміють?
Справа в тому, що ви це робите за власним бажанням, а не прийшло якесь і розказує, що вам пора повзти в сторону кладовища, бо їй час розмножуватись, і для цього потрібна ваша квартира.
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляТоматико
А ви приємна? Писати людині, котра втратила дах над головою через війну таку гидоту рука піднялась і мізки не скукожились?
Хто втратив? Авторка? Ви її пости читали? Де це вона квартиру втратила? І так, неприємна, ще й заздрісна.
Ряженка• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Но главное нагрубить таким
в этой и подобных темках.
почему надо именно в Киеве?
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Погоджуюсь на всі 100%
Ви собі купити не стусні))) Но туди ж, погоджуєтесь чуже житло роздавати.
Я инженер, меряю от 1• 27 февраля 2025
Я так народила за порадою мами, дуже пожалкувала, втратила навіть те що було
Докладальниця• 27 февраля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мама винна, що ви не предохранялись і шо потім не наважилися на аборт? Ви перекладаєте відповідальність. Хіба що вам було 15?
Люди питають порад не для того, щоб їх дотриматись, а щоб було кого зробити винним в разі невдачі
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Ви впевнені, що зможете продати квартиру, чи дозволить це зробити свекруха? Ви впевнені, що вона буде при розумі, щоб продати ту квартиру, ви уявіть, що вас здадуть у пансіонат до пенсів, які там дзюрять під себе, сморід, вся та обстанівка, ви впевнені, що зі своїх хоромів добровільно поїдете, бо свого часу не захотіли нормально розцйтися з дітьми, ппродасте за безцінь квартиру, щоб доживати віку у просцяному пансіонаті з деменційними людьми. Вас там ніхто не буде навідувати, ви будете дивитися у стелю і тішитись, що мали трьошку, а тепер доживаєте віку на самоті
Клас. Тому, як тікі син одружиться, треба на невістку переписати своє майно. Бо колись шось може трапитись.
А може і не трапитись. І доживатиме та жіночка в нормальних умовах в своєму житлі.
Ще раз. Допомогати чи не допомогати це добровільна згода батьків. Чомусь у невісток до своїх мам ніколи немає претензій, Но свекри зі свекрухами їм винні до скону.
Ця тема показник. Вже не одна відписалась, що батьки чоловіка ійшось винні.
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
А батьки невістки для чого її народили? Щоб було? Чи Єто другоЄ?
Я инженер, меряю от 1• 27 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Не питала порад, не хотіла народжувати, вона нила ну хоча б одну дитинку, як це так, вік вже такий, ми допоможемо в разі чого,та дитина як пішла в садок як почала хворіти, що я роботу втратила, відповідальність не перекладаю та несу, але простіше було б без дітей
Распутница• 27 февраля 2025
Ответ дляДокладальниця
Как зачем? Чтоб не дожить до деменции и не усложнять жизнь окружающих
Мама Никитки-2• 27 февраля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну таке. Хтось в 19 років народжує і несе відповідальність за дітей, а хтось і через надцять років ниє, що мама змусила народити…
Моя улюблена страшко• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Ну ви можете самі поїхать в Житомир або Черкаси! Я родилась в Києві, якого мені їхать в Житомир?!
То розгляньте можливість купити однокімнатну в Ірпені з ремонтом, щоб зразу можна було в´їхати в іпотеку типу єОселя
Зараз багато хороших варіантів на ринку нерухомості, бо багато людей виїхали з країни з кінцями через війну.
Порахуйте і може виявитися, що ви цілком потягнете таку іпотеку і краще платити за своє
ПС одразу треба дивитися маленьку але двокімнатну, десь 56 м.кв