Бараболька• Изменено 27 февраля 2025

Вже 3 рентген за 5 місяців у дитини

У вересні була пневмонія, робили 2 рентгена. Дитині 5 років.І ось знову підозрюють її, направляють на рентген. Розумію, що це шкідливо. Але і не зробити не можу. Хто обізнаний, які наслідки частого рентгену?
Millie• 27 февраля 2025
Ви зараз не вагітні? Наслідки від пневмонії нелікованої більші
СамавиховуюКота• 27 февраля 2025
Це не так страшно як пннвмонія
автор Бараболька • 27 февраля 2025
Ответ дляMillie
Це дитині моїй
Жирафовое варьенье• 27 февраля 2025
Найдите нормального педиатра
Цвірінь• 27 февраля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Найдите нормального педиатра
Він замінить рентген?
Наверняка• 27 февраля 2025
2 норма на рік але приймати рішення Лікарям.Критичного нічого не буде,не довіряєте лікарю підіть до іншого проконсультуйтеся
автор Бараболька • 27 февраля 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Найдите нормального педиатра
Як Вам сказати, попередній нас і долікував до пневмонії. 3 тижні лікував трахеїт. А виявилася двостороння бронхопневмонія
Гопница-Советчица• 27 февраля 2025
Робили узі
А потім якщо треба рентген
В нас так само було, але іншого виходу не було, тому робили рентген ну ц це завжди госпіталізація
Millie• 27 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Це дитині моїй
Сорі. Якщо сучасний апарат, то доза опромінення мінімальна. В будинку з граніту може бути більша
автор Бараболька • 27 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
Лікарю довіряю, просто розумію, що часті рентгени це не добре. Але і виходу немає
Цвірінь• 27 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Необхідність обстеження перевищує потенційний ризик. В чому питання?
Наверняка• 27 февраля 2025
Це не добре краще так не робити но іноді доводиться от і все таке життя трішки більше доза нічого страшного рентгенологи ще живі і живуть довго
Жирафовое варьенье• 27 февраля 2025
Ответ дляБараболька
Да вот мне тоже так лечили, говорили это особенность вашего ребёнка, постоянно антибиотики. А потом я пошла к другому педиатру и та сказала что жто бред, следствия неправильного лечения ну и слушать надо уметь. Особенность действительно была- мало кашлял, но доктор во время болезни говорила много пить и бегать. + увлажнитель.
АБВГДэшница• 27 февраля 2025
Подрастёт, иммунитет окрепнет, тогда вообще делать не будете. А пока надо, то куда деваться? Здоровья детке.
Наверняка• 27 февраля 2025
Несвоєчасне лікування вб´є бистріше ніж радіо опромінення
Гидроусилитель руля• 27 февраля 2025
Зараз роблять УЗД легень, знайдіть нормального спеціаліста, можна обійтися без рентгену. Якщо буде щось не зрозуміло, тоді вже зробите рентген
Лупаю цю скелю• 27 февраля 2025
Ответ дляЦвірінь
Він замінить рентген?
Ну, може, якийсь мутант з людей х?
автор Бараболька • 27 февраля 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую
Идууу--уууу блин• 27 февраля 2025
Ми в Німеччині. Поставили пневмонію, дали на 10 днів антибіотики. Дитина знову кашляє, поставили абструктивний бронхіт. Знімок ніхто не робив, виписали балончик. Яхрінвю. Ма уть, треба йти наполягати на знімку.
СпайдерВумен• 27 февраля 2025
наслідки від рентгену мінімальні. не виявлена пневмонія може стати гіршим наслідком ніж рентген.
якщо вже так сильно не хочете рентген, то можна зробити узд легенів
буреЛОМКА• 27 февраля 2025
Ответ дляНаверняка
Це два КТ можна робити на рік, рентгени не такі шкідливі.
автор Бараболька • 27 февраля 2025
Зробили рентген. Слава Богу не пневмонія, але гострий бронхіт