ЯсноВидящая• 04 февраля в 09:40

В мене є ФОП що треба для ВПО??

Дівчатка які треба документи щоб отримати ВПО виплати?
В мене відкритий фоп
Підмітайло• 04 февраля в 09:49
А хіба є зв´язок з фоп?
автор ЯсноВидящая • 04 февраля в 09:58
Ответ дляПідмітайло
А хіба є зв´язок з фоп?
А що ФОП які ВПО не мають отримувати допомогу?
Виниловая пластинка• 04 февраля в 10:00
Ответ дляЯсноВидящая
який у вас річний дохід? наскільки я знаю, виплат не буде, якщо ви фоп
Підмітайло• 04 февраля в 10:13
Ответ дляЯсноВидящая
Вы не с той стороны заходите. ВПО получают помощь (или не получают) по определенным критериям, в том числе - в зависимости от дохода. Не помню, чтобы там было условие ’а если ФОП, то’, поэтому спросила.

Смотрите именно критерии получения помощи ВПО, подходите ли вы под них.
Зліпок ступні• 04 февраля в 10:20
Ответ дляПідмітайло

А разве первые полгода не всем выплачивается ВПО?В независимости от доходов?
Lacrimo• 04 февраля в 10:51
Впо має працювати це вимога: зп, біржа чи фоп. Друга вимога - мають бути діти . Не впевнена, що без дітей підпадає під категорію. А крім того , дохід має бути меншим 9444 на особу. Якщо Ви просто фоп без дітей 2 гр, то це дохід 2 мінімалки вони рахують. 16 к і у вас буде відмова по впо. Навіть , якщо цього доходу нема, їх не гребе, я з ними уже борюсь останній рік так за ці нещасні виплати. І толку ноль.
Anastasia_om• 01 марта в 14:12
Ответ дляLacrimo
Дохід , тобто всі зарахування на карту фоп? Якщо 2 дорослих і 2 дітей то ФОП має отрисувати надходження не більше 37 600?
Lacrimo• 01 марта в 16:38
Ответ дляAnastasia_om
Фопам рахують в залежності від групи - множать на мінімалку без вирахування податків. Зараз це 8000,16000 і 24000 і додають доходи дружини.
Anastasia_om• 01 марта в 18:15
Ответ дляLacrimo
Де почитати це? Якщо 2 група фоп буде? Дохід родини тільки фоп
Lacrimo• 01 марта в 19:57
Ответ дляAnastasia_om
16 000, але там можуть бути інші доходи. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/632-2020-п#Tex...
Anastasia_om• 01 марта в 21:45
Ответ дляLacrimo
16 000 на 4 чоловік?