begovelik• 27 февраля 2025
Цікаво, чому Петро Олексійович, як головний «опозиціонер», не висказав жодного
слова стосовно угоди по рідкоземельним металам? І ця угода хіба не має бути ратифікована ВР? Але якась тиша…
Ответ дляlus_so
Хочете скинути відповідальність з зеленої команди? Зе от санкції проти порошенка висрав, бо той його союзник? А чому тоді фарбовані риги в парламенті сидять, від забороненої опзж? І жодних санкцій проти них нема?
Санкції - як повозок. Будеш добре себе поводити - знімемо. Ні - накинемо ще, або закриємо тебе. От він і підзвиздує і підголосовує все за ними. Але він вже не особистість і не окремий політик і не опозиціонер. Засцяв перед зеленим сили. Посміховисько. Справжній опозиціонер для мене - Навальний. Зразок сильної особистості. Все інше і навкоколо рашки і навколо України, що називає себе опозицією - лайно собаче
Знову автовиправлення. Санкції - як повозок. Будеш добре себе поводити - знімемо. Ні - накинемо ще, або закриємо тебе. От він і підзвиздує і підголосовує все за ними. Але він вже не особистість і не окремий політик і не опозиціонер. Засцяв перед зеленим чмом. Посміховисько. Справжній опозиціонер для мене - Навальний. Зразок сильної особистості. Все інше і навкоколо рашки і навколо України, що називає себе опозицією - лайно собаче
Ответ дляbegovelik
Азаха навальний ’не бутерброд’ - апазіціонєр! Зразок! Який мрак.
Зелень, ну ви смішні (насправді ні). Тупість і українофобство зелені не має меж.
Буде досить цікаво (майже непристойно) виглядати, як зе буде запихувати той повозок собі туди, звідки воно вилізло (спойлер - під хвіст).
FightingFox• 27 февраля 2025
дивний опозиціонер: плескав в долоні коли в раді зелєбон план перемоги представляв, голосував всім своїм шоблом за антилюдські закони, які понаписували слуги- за відлов людей, геноцид чоловіків.
Він мерзенний. Він не опозиція. Хоча , чесно, кажучи, свій голос на виборах , не побоюсь цього слова- президента, голосувала за нього.
Хоча гіршого ніж зелене лайно- не придумаєш, як не крути. Це дно
Ответ дляlus_so
Але поки це зелене чмо дере вашого пецю під хвіст, у якого отсосуріті в зелі фьост.
Ответ дляBattleBunnyInAction
І Навальний не побоявся повернутися на рашку, хоча знав, що на нього очікує. І видавав цікаві розгромні матеріали, знаходячісь у рашці. А чим таким може зараз похвалитись ваш недоопозиціонер порошенко, крім вилизування шоколадного ока зеленського?
Ответ дляМанула
Авторе, вчите матчасть перед тим як запускати чергову маніпуляцію. Коментар спецом для вас
А як же це?
’Washington and Kyiv are set to finalize the minerals agreement at the end of the week, and the Ukrainian leader revealed that no security guarantees for his country are included in the deal.’