Жирафовое варьенье• 27 февраля в 12:35
Перестало майже нудити на 7/8 тижні вагітності.
Дочка говорить , що вчора і сьогодні майже не нудить.Перша вагітність закінчилась викиднем на 8/9 тижні (завмерла).
Тепер вона переживає.Хоча каже груди як боліли так і болять.Лише майже не нудить.
До лікаря раз/два попасти немає як.
Налитое яблочко• 27 февраля в 12:37
Мене не нудило ні одного дня за 2 вагітності. Це не показник.
Бокс-орун• 27 февраля в 12:37
А від нас що потрібно?
Тут 50/50.
Якщо для дочки була б така важлива вагітність, то вже була б лікаря на УЗД.
Тут 50/50.
Жирафовое варьенье
• 27 февраля в 12:38
Ответ дляБокс-орун
А від нас що потрібно?
Тут 50/50.
За кордоном не так швидко запишешся, сьогодні лише мені про це сказала
Бокс-орун• 27 февраля в 12:40
Ответ дляЖирафовое варьенье
Йде в швидку і все.
То хвилина послухати серцебиття плоду.
Жирафовое варьенье
• 27 февраля в 12:40
Ответ дляТаПрямТам
Не всіх нудить
Я знаю.
За 1 дитиною кишки виривала
За 2 -тільки раз стошніло
За 1 дитиною кишки виривала
За 2 -тільки раз стошніло
Помаранчова душа• 27 февраля в 12:43
Ответ дляЖирафовое варьенье
Може, як варіант, записатися в приватну лікарню на УЗД? Я так записувалася в Англії, бо вони не хотіли мене бачити аж до 10 тижня
Этожзвяздаяегообожаю• 27 февраля в 12:44
Краще сходити до лікаря, бо дійсно може бути поганим сигналом. Якщо є токсикоз, то він зазвичай тижня до 12.
ТаПрямТам• 27 февраля в 12:44
Ответ дляЖирафовое варьенье
Є приватні
Радість моя• 27 февраля в 12:44
Ответ дляБокс-орун
Йде в швидку і все.
То хвилина послухати серцебиття плоду.
Яке серцебиття плоду можна прослухати на 7-8 тижні? Це лише на УЗІ
Само_достаточная• 27 февраля в 12:48
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я знаю.
За 1 дитиною кишки виривала
За 2 -тільки раз стошніло
За 1 дитиною кишки виривала
За 2 -тільки раз стошніло
якщо немає можливості сходити до лікаря, то який сенс хвилюватись. Або так, або ні.
Чарівна патика• 27 февраля в 13:01
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ничего подобного.
От токсикоза прекрасно помогает чёрный горький шоколад (поищите исследования о пользе теобромина для беременных).
Вот в те дни, когда я съедала 1/3 шоколадки в день, меня не тошнило. Только день-два прошло без шоколада - опять токсикоз.
Может, дочери автора кто-то коробку шоколадных конфет подарил, вот и перестало тошнить.
Вот одна из многочисленных статей о пользе шоколада
миссДавеча• 27 февраля в 13:10
Ответ дляНалитое яблочко
не тошнило и резко перестало тошнить это разные вещи
миссДавеча• 27 февраля в 13:12
у меня при ЗБ у грудь резко перестала болеть. Если у нее продолжает болеть, то может не все так страшно
Жирафовое варьенье
• 27 февраля в 13:15
Ответ длямиссДавеча
Не зовсім перестало, а майже
Білка в колесі• 27 февраля в 13:18
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не зовсім перестало, а майже
Все добре
миссДавеча• 27 февраля в 13:35
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не зовсім перестало, а майже
думаю тогда не стоит переживать
Налитое яблочко• 27 февраля в 14:16
Ответ длямиссДавеча
Воно і не повинно нудити всю вагітність.
миссДавеча• 27 февраля в 14:22
Ответ дляНалитое яблочко
не должно всю конечно, обычно перестает к 12 неделе. А если резко перестало до этого срока, то это тревожный симптом и лучше перепровериться