Пацелуйнитуда• 27 февраля в 15:07
Потрібно видалили зуб. Порекомендуйте клініку/лікаря. Київ, Відрадний.
Зламався залишок зуба (надломилася остання стінка). Потрібно видаляти, а в стоматології поруч запис до хірурга лише на завтрашній вечір.
Хто розуміється - то буде норм чекати до завтра? Чи це краще зробити сьогодні?
Куди можна звернутися сьогодні в Києві (Відрадний, Солом´янка), щоб було якісно і без ускладнень? Зуб проблемний, верхній - боюся, щоб пазуху не травмували, бо страждаю на гайморити/синусити.
Мама фіфті цента• 27 февраля в 15:09
Я год ходила с зубом который надо было удалить. А сейчас думаю правильно ли сделала, что удалила. Зубной ряд поползёт. Может стоило подкопить денег на имплант и уже потом удалять. Хз
Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:14
Порекомендуйте, будь ласка, нормальну перевірену клініку /лікаря.
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:14
Є в мене дуже гарний лікар-хирург.Видаляла в нього 3 зуба мудрості та ставила нещодавно 2 імпланта.Лікар від Бога, дуже відповідальний,все перепровірить,ну я тільки до нього ходжу.Алє він приймає метро Голосіївське.Якщо підходить можу написати контакти його.
Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:16
Ответ дляПиши-пропало
Дякую, до лікаря можна попасти день в день чи тільки попередній запис?
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:19
Ответ дляПацелуйнитуда
Треба до нього дзвонити домовлятися, але він зачастую приймає день в день, в мене так було багато разів
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:22
Ответ дляМама фіфті цента
Я видалила 2 жувальних нижніх зуба ще в 2012 році, зубний ряд не сдвинувся, Алє верхня щелепа опускається, треба ставити швидко імплантат поки є місце.
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:25
Ответ дляinnulka
Напишіть, будь ласка, контакт.
Іʼмя Никита, по батькові не знаю
Не пожалкуєте якщо до нього звернетесь)
Іʼмя Никита, по батькові не знаю
Не пожалкуєте якщо до нього звернетесь)
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:29
В нього така легка рука, що дивуюся.Якщо видаляє зуб то дуже ретельно вичищає лунку від осколків, все перепровіряє.Ставила нещодавно в нього два імпланта, то чудово все зажило та прижилися.Вже встановили коронки,не на радуюсь.

Пиши-пропало• 27 февраля в 15:33
Да і вартість одного імпланта доступна даже очень. Не буду вже писати вартість тут, але такой вартості не має мабуть ніде в Київ.
Це не реклама,просто ділюся дійсно гарним лікарем.
Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:37
Ответ дляПиши-пропало
Іʼмя Никита, по батькові не знаю
Не пожалкуєте якщо до нього звернетесь)
Іʼмя Никита, по батькові не знаю
Не пожалкуєте якщо до нього звернетесь)
Дякую Вам!

Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:41
Ответ дляПиши-пропало
Будь ласка ☺️
А підкажіть ще, в якій клініці приймає? чи в нього приватний кабінет?
Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:45
Ответ дляПліткарка
вул. Зоологічно, лікар Мельник.
А яка там клініка? чи адреса конкретніша?
Пиши-пропало• 27 февраля в 15:46
Ответ дляПацелуйнитуда
Це ні клініка) часник кабінет, але ціни доступні.Я літом видаляла зуб,вартість була 1000 грн. Може зараз трохи дорожче, бо все дорожчає. Наприклад,як я робила імпланти у жовтні то він казав що коронки як будем ставити в січні то можуть подорожчати на 500 грн кожна. Так і вийшло, але це несуттєво.
Пацелуйнитуда
• 27 февраля в 15:49
Ответ дляПиши-пропало
Зрозуміла

Пліткарка• 27 февраля в 16:49
Ответ дляПацелуйнитуда
Держ. клініка при мед. інституті
Зоологічна, 1, здається.
Телефон пошукаю...
Зоологічна, 1, здається.
Телефон пошукаю...