Сижуревувшоке• Изменено 27 февраля в 16:02
Закінчую медичний
Вигоріла страшно. Бачу цю систему, і хочу плакати. Хочу кинути медицину, але є таке враження, що нічого крім медицини не моє. Я хожу різними дорогами, а повертаюсь до медицини . Чи є тут психологи, що можуть проконсультувати безкоштовно? Єдине, що приваблює в медицині це невідкладні стани, але я не знаю чи потягну. Інколи хочу все кинути і поїхати до зони бойових дій, що допомагати. Все життя відчуття що в мене є важлива місія. Як зрозуміти моє це чи ні. В мене є можливість займатись іншим, але я кажу, що постійно повертаюсь до медицини, навіть через сильне вигорання. Що робити ?
Я мріяла бути лікарем з дитинства. Але, може то я собі придумала ? Інколи здається що лікар це не покликання а вибір
Малявка ще та• 27 февраля в 18:13
Ответ дляПоросенка
из того, что она написала, не видно, что ей нужно ПСИХИАТР.
Поищите, почитайте, для чего нужен психиатр.
Вам не видно, а мне видно
Заюшка_хозяюшка• 27 февраля в 18:20
Найдите женщину-психиатра, жену врача и что вырастила детей-врачей. И поговорите обо всём.
Я Вас очень понимаю. И жалею.
Редиска Я• 27 февраля в 18:54
Я лікар (зараз в зоні бд) і теж не дуже розумію, від чого ви вигоріли під час навчання. Навіть, якщо трохи встигли десь підробляти, то це мізер.
Щодо системи - якщо відчуваєте, що це ваше, що це ваша місія, то просто йдете і працюєте. Якою б не була система.
Якщо це ваше, то воно буде давати вам сили. А якщо ви тільки почали і вже встигли вигоріти, то може і не ваше це все
vitamin-bd22• 27 февраля в 20:29
нужно уже сейчас учить язык польс чешск проходить интернатуру , а птом ехать в эти страны и работаьь воачлм
Слухи-руки не распускаю• 28 февраля в 18:34
Ответ дляСижуревувшоке
Ви самі зрозуміли, що сказали? Якщо ви не лікар вам ніколи не зрозуміти, що це таке і що таке вигорання
С мед. образованием Вы вполне можете стать прекрасным косметологом, массажисткой, реабилитологом, спецом по правильному питанию и похудению и т.д. Найдите свою нишу - и вперёд.
Мой знакомый из хирургов (тоже его призвание, но не вписывался в продажную систему) перепрофилировался после курсов в УЗИсты и эндоскописты. Хочет свой частный кабинет со временем открыть и людей принимать по вменяемым ценам. Он еще такой, что может бедную бабульку-пенсионерку и бесплатно принять.
Еще был знакомый - парамедик. Он бесплатно курсы первой мед. помощи проводил для населения, даже ролики в ФБ выкладывал тематические.
В общем, при желании, можно себе найти занятие по душе, смежное с медициной.