Безпринципова• 02 марта в 17:07
Хто вчиться в автошколі зараз і готується на іспит з теорії?
Як вам? В мене пройшло 2 неділі навчання. Скоро здавати теорію
Треба купляти вже Грін вей з тестами
Безпринципова
• 02 марта в 18:39
Ответ дляТарабарщина
А их обязательно покупать нужно? В свободном доступе в инете нет?
Ні. Тільки 30%
Аннуитет• 04 марта в 13:08
Син купив на 3 місяці грінвей, пройшов сам без автошколи, спочатку разом пройшли посібник пдд, потім на грінвей пройшов кожний розділ, останній місяць тести, здав з першого разу