Люблю_смаколики• 27 февраля в 17:09
Микуличин...підкажіть по відпочинку будь ласка
Була тільки проїздом. Хто був підкажіть будь ласка, є смисл туди їхати мамі з дитиною без машини? Чи є де погуляти, чи грана там природа - гори? смереки?
Давно без алко• 27 февраля в 17:10
Село в Карпатах. Гуляти в горах. Смереки є
Що для вас ’ смисл їхати ’ ?
Баба Йога• 27 февраля в 17:56
Там частный сектор. В завимости от того, где будете жить или будет доступ к лесу или нет. Через дворы в лес ходить не будете...
Есть более удачные локации, есть мене.
Люблю_смаколики
• 27 февраля в 17:56
Ответ дляДавно без алко
Що для вас ’ смисл їхати ’ ?
без машини немає можливості їздити по водоспадам і т.д. Чи є де гуляти в самому Микуличині?
Женщинас• 27 февраля в 17:56
Микулічін точно ні.
Яремче так, Ворохта так, як не дивно Буковель так
Люблю_смаколики
• 27 февраля в 17:58
Ответ дляЖенщинас
Микулічін точно ні.
Яремче - це місто, там і гуляти нема де.
Давно без алко• 27 февраля в 17:59
Ответ дляЛюблю_смаколики
Там є екскурсії. По Микуличину є, але мабуть дитині буде нудно.
Сиреневенькая• 27 февраля в 17:59
Ответ дляЛюблю_смаколики
А Микуличин село вдоль дороги, где там гулять? Вы ж не пойдёте одна с ребёнком в лес? Или пойдёте?
Женщинас• 27 февраля в 18:01
Ответ дляЛюблю_смаколики
Там, якраз є. Стежка Довбуша,, в будь яку погоду. Гора Маковиця в гарну погоду пішки, водоспад Прибій, скеля Слон, якийсь парк розваг, зоопарк і купа піших маршрутів. Є кафешки і колиби

Женщинас• 27 февраля в 18:01
Ответ дляСиреневенькая
Вздовж дороги без тротуару(
Сиреневенькая• 27 февраля в 18:05
Ответ дляЖенщинас
Вздовж дороги без тротуару(
Та да, мы в Татарове зависли в начале войны, тоже не фонтан, если жить 3 месяца, но там хоть можно прогуляться то к ручью, то вдоль речки.
Кстати, автор, посмотрите в Татарове Крокус не сильно дорого, хороший хозяин, но без еды, самому готовить
Люблю_смаколики
• 27 февраля в 18:07
Ответ дляЖенщинас
це вже все освоєно

Люблю_смаколики
• 27 февраля в 18:08
Ответ дляСиреневенькая
как раз два дня смотрю по татарову все. Хотелось хоть маленький бассейн, но там где бассейн нет кухни. Ресторан 3 раза в день на семью для меня сейчас крутовато.
Женщинас• 27 февраля в 18:10
Ответ дляЛюблю_смаколики
це вже все освоєно

А Ворохта?
Ще Верховина є, теж гуляти можна.
Якщо просто відпочити душею, прогулянки, форель, ліс.
Ще Верховина є, теж гуляти можна.
Люблю_смаколики
• 27 февраля в 18:17
Ответ дляЖенщинас
А Ворохта?
Ще Верховина є, теж гуляти можна.
так, саме воно. Релакс і відпочити душею
Женщинас• 27 февраля в 18:23
Ответ дляЛюблю_смаколики
Подивитися Вишиванка Ворохта. Басейн є. До жд станції близько навпростець, або з господарем домовитися, щоб зустрів. Кухня є. Будинок зруб. Гори гуляти шикарні.

Люблю_смаколики
• 27 февраля в 18:53
Ответ дляЖенщинас
дякую, Верховину ще не розглядала. Мені здається там переважно полонини? лісів не багато?
Женщинас• 27 февраля в 20:46
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це залежить від ваших цілей, погуляти вистачить. Загубитися не вийде. Зато, який там Чорний Черемош. Чоловік купався, я бродила, мені будь яка гірська річка занадто холодна. Але ж то, на любителя.