Всім шампаньського• 26 февраля в 10:08

Летний отдых мама+ребенок без машины, как планируете?

Девочки, кто ездит одна с ребенком, как планируете свой летний отпуск, куда ездили, где вам понравилось?
Куда планируете летом? На какой бюджет расчитываете?
Мрії у вирії• 26 февраля в 10:09
В Хорватію зі Львові
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:10
Ответ дляМрії у вирії
В Хорватію зі Львові
Як плануєте, все самостійно чи купуєте тур?
Мрії у вирії• 26 февраля в 10:11
Ответ дляВсім шампаньського
Тур, автобус прямо під готель везе
Регионщица• 26 февраля в 10:11
Смотря сколько ребенку. До 11 лет- отдыхаю по Украине. Старше- летаем в Италию
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:11
Ответ дляМрії у вирії
Тур, автобус прямо під готель везе
О! Можна деталі? Яуий тур, де купуєте? Їздили вде так? Задоволені?
Печенюшка• 26 февраля в 10:12
Ответ дляМрії у вирії
Тур, автобус прямо під готель везе
Порадьте готель, бо всі, що я дивилась, коштує дурні гроші
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:12
Ответ дляРегионщица
10 моєму. Хочу море. По Україні не варіант, хочу відпочити від постійних вибухів і сирен. Ми в Сумах
Печенюшка• 26 февраля в 10:12
Ответ дляРегионщица
Де в Італії хороше море?
Gvenna• 26 февраля в 10:12
Світязь сподобався. Якщо в Україні. Автобусом.
За кордон би їхала поїздами, до Перемишля, з Перемишля до обраного аеропорта. Ну може й прямим автобусом в аеропорт, просто не люблю їх, закачує мене в тих автобусах)
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:13
Ответ дляGvenna
А я б краще автобусом з Львова або Чернівців. Сто пересадок не хочу
Мрії у вирії• 26 февраля в 10:13
Ответ дляПеченюшка
Скільки для Вас дурні гроші? В Хорватії хороший готель не дешево
Gvenna• 26 февраля в 10:14
Ответ дляВсім шампаньського
До речі, популярні автобусні рейси Київ Кишинів, і звідти виліт в Турцію наприклад. Через Кишинів багато моїх харків´янок знайомих їздить.
Gvenna• 26 февраля в 10:15
Ответ дляВсім шампаньського
То ясно. Ми звичні. Мала з двох років тягається з пересадками зі мною скрізь. Зараз 4, досвідчена мандрівниця (але краще б ніт).
Ондатрова шуба• 26 февраля в 10:15
Автобусами їздимо або літаком із Польщі чи Кишинева. Країну обирайте, яка до вподоби
Всіх підсаджую• 26 февраля в 10:17
У меня ребенок маленький ещё , летом почти 3 будет. С ним пока что только в Турцию, да и мне там нравится
Екатерина27• 26 февраля в 10:17
Смотря какой у вас бюджет. Если до 40.000- то Болгария автобусом. Вы можете из Киева, как вариант. Если рассчитываете на 50-70.000 то можно Хорватию попробовать
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:19
Ответ дляМрії у вирії
Розкажіть конкретніше, будь ласка. Де купуєте тур, я б подивилась
Мальчижка• 26 февраля в 10:19
Зайдите на отпуск.ком, это агрегатор туров, там все туры от всех ТО и выбирайте себе по фильтрам, по отзывам.
Печенюшка• 26 февраля в 10:21
Ответ дляМрії у вирії
4-7 тисяч на 1+2 мені дорого, я правда дивлюсь на 14 днів
Ряженка• 26 февраля в 10:22
Ответ дляВсім шампаньського
Вам і по Україні довго їхати, тому подивіться щось з вильотами хоча б з Молдови. До Молдови але їхати, а там хоч швидше
Ряженка• 26 февраля в 10:23
Ответ дляВсім шампаньського
Теж так думала,раз до Греції проїхалася, миеулого літа таки полетіла.
Ряженка• 26 февраля в 10:25
Ответ дляGvenna
До речі, є автобуси з Кишинева до Харкова без пересадок, але хвилин 20-30 стоїть на київському автовокзалі. Знайома таким випадково їхала. Він був наче до Києва, а від Києва ставав Київ-харків.
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:25
Ответ дляРяженка
Минулого літа так добирались до Турції. Хай йому трясця... Київ пересадка, півдея. Кишинів пересадка, півдня. Аеропорт серед ночі. Діти з ніг валились буквально. Хочу спробувати автобус
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:27
Ответ дляЕкатерина27
Мені б на все-про все в 1500 євро максимум
Наталія 0502• 26 февраля в 10:28
Автобусом из Одессы в Болгарию. Но это дочь ходит на кружок и их там вывозят на выступление. Сама бы не поехала, ненавижу автобусы.
Gvenna• 26 февраля в 10:38
Ответ дляРяженка

Сполучення є хороше.
Родичка з Німеччини приїзжала, прямий автобус йде 3 доби, хз як з її хворими ногами вона то витримала..
Саме екзотичне на чому я їздила, це поїзд Львів-Ізюм, він до Харкова йде як швидкий Львів Харків, а в Харкові від нього відчепляють більшість вагонів і до Ізюма він котить як швидкісна електричка. З вікон свистіло, але реально 200 грн зі Львова до Змієва в Хаоківській області мені обійшовся плацкарт) і доїхали швидко.
автор Всім шампаньського • 26 февраля в 10:44
Ответ дляGvenna

Сполучення є хороше.
Екзотичне
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 10:51
Каждое лето по різному. То Чорногорія,то Туреччина,то Єгипет
Щебетушка• 26 февраля в 10:53
Ответ дляВсім шампаньського
В Кишиневі перед вильотом можна в готелі зупинитися. Легше тоді дорога переноситься.
Щебетушка• 26 февраля в 10:55
Ответ дляГоспожа Белладонна
Порекомендуйте, будь ласка готель в Чорногорії. Бо, якщо дивлюся ’олл інклюзів’, то дорожче за Туреччину. Я так розумію там апартаменти популярні...