Леди Г• 27 февраля 2025
Игрушки для взрослых
У кого еще после использования вибраторов портится настроение. И какое-то подавленное состояние
Почему так
Куратор дебошей• 27 февраля 2025
Тому що потрібно займатися чимось нормальним, а не х...ньою маятись
Глаза_в_3_карата• 27 февраля 2025
Видимо вы выбрали не тот вибратор или не прочли инструкцию по его использованию)
Треба підробіток• 27 февраля 2025
Зіпсувалось здоровʼя жіноче після нього,нирки, сечовий. То що настрою не має, то квіточки.
Леди Г
• 27 февраля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Нормальним це знайти собі чоловіка?
Своїм поділитесь? Чисто для задоволення своїх бажань
Хтозна який мені попадеться в очі.
Невидимка Майя• 27 февраля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Вы использовали не по назначению, видимо
Леди Г
• 27 февраля 2025
Ответ дляElani
Вы просто не теми игрушками играетесь.
Купите дайсон, керхер, шарк, филлипс)))
Там как-то больше сатисфекшена😄
Купите дайсон, керхер, шарк, филлипс)))
Там как-то больше сатисфекшена😄
Боюсь представить, как вы своими девайсами удовлетворяетесь :))
Весела пiсенька• 27 февраля 2025
Я понимаю, о чём вы. Это явление называется ,,дофаминовая яма,,. Когда после быстротечного яркого удовольствия возникает чувство опустошенности.
Леди Г
• 27 февраля 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Не, это не то
Потому как для ямы надо часто задрачиваться в прямом и переносном смысле :))
А тут я раз в две недели попробовала и такое разочарование. Скорее как будто насилие над собой. Включить какой-то вибратор чтоб за 3 минуты спустить пар
Фу, короче
Леди Г
• 27 февраля 2025
Мне интересно, кто эти люди, что наставили ржущих смайлов. Что с вами не так?
Ответ дляЛеди Г
Не, это не то
Фу, короче
пробуйте секс.
Леди Г
• 27 февраля 2025
Ответ дляr25-1
пробуйте секс.
Ну так наверное не с кем? Шо за бестолковые советы. Чесслово
Треба підробіток• 27 февраля 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ну взагалі вібратор викликає нейрогенний мочовий пузирь таке захворювання, бо це не є природньо, не треба та вібрація в тому місці, бо там є статевий нерв, його постійна неприродня стимуляція призводить до хвороб, нетримання сечі і в тому місці наоборот люди роблять кегеля щоб мʼязи були міцні, а вібратор дуже їх послаблює що призводить до безповоротного ефекту. Хочете потім робить блокади в нейрохірурга? Блокувати статевий нерв, який може призвести до хронічного болю, підтікання які потім знищують нирки та й надалі будь який контак з чоловіками, бо потім митись прийдеться і по 3-4 рази на день, щоб не вонять. Використовуйте далі цю всю дурню яку ж тут мені і навʼязали одного часу та зіпсували життя.
Леди Г
• 27 февраля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Дякую за ваш відгук
Чесно кажучи, в мене були такі підозри. Але ж всі ними користуються. А в мене щось не виходить :)
Шо ж. Буду пробувати перенаправляти енергію в інше русло
Треба підробіток• 27 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Дякую за ваш відгук
Треба мужик і природній секс, бо буде біда. Я проходила з мене ржали всі гінекологи, неврологи, урологи, нейрохірурги, психологи ніхто не міг допомогти і тільки казали як ви додумались таке купить на аліекспрес. Китайці то там полікуються, а в нас навіть узд клітора не зроблять щоб зрозуміти що з ним сталося. Це не для нашого суспільства ці прибори і сша вже давно доказано які від цього хвороби і те що знижується лібідо та відчуття у вагіні, бо вона звикає до грубого предмету, половий орган чоловіків він же мʼякий і потім його перестанете взагалі відчувати. Мені практично всі лікарі сказали що треба було любовника завести, а не вібратор, якщо чоловік не влаштовував. Або розвестись. Тепер і не туди і не сюди. Кому тепер така треба. Всі користуються, а потім операцію чи лазерне лікування по нетриманню мочі роблять мовчки і не розголошують бо це стид позор.
Весела пiсенька• 27 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Не, это не то
Фу, короче
Скорее всего дело в ’спустить пар за 3 минуты’. Я тоже могу довести себя до оргазма за 3 минуты, но такой оргазм мне не интересен и даже не приятен. А вот расслабиться, дать волю воображению и порадовать себя разными игрушками, никуда не торопясь, это дело того стоит.
Ответ дляТреба підробіток
Хотіла тільки сказати, що операції по нетриманню сечі це не соромно, я буду робити, тому що після пологів почалась ця проблема і довго роками трималась, а коли вийшов камінь з нирки все погіршилось в рази, тому вирішила зайнятись цим питанням. Не вважаю це чимось, чого потрібно соромитись, це така ж хвороба як і інші, і не важливо через що вона зʼявилась, через вібратор чи інші причини 🤗
Треба підробіток• 28 февраля 2025
Ответ дляKhorosha
Ця операція не панецея, пробували вправи робить? Ви ж розумієте що там є побочки.
Куратор дебошей• 28 февраля 2025
Ответ дляЛеди Г
Нормальним це знайти собі чоловіка?
Хтозна який мені попадеться в очі.
Мова взагалі не про секс
Леди Г
• 01 марта 2025
Ответ дляr25-1
это понятно, но всегда можно найти варианты. Пусть не все излишества в постели, так как можно подцепить что то, но тем не менее. Мож не такого молодого как хотелось бы.
Расскажите, как подцепить. Я на полном серйозе
Вот к примеру у меня на работе много мужчин. Но они или дети. Или женаты, с детьми, какими-то своими проблемами и заботами
Нафига им секс с рендомной женщиной?
Ладно, нафига упустим
Научите подуепить
Нафига им секс с рендомной женщиной?
Ладно, нафига упустим
Научите подуепить
Леди Г
• 01 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Мова взагалі не про секс
Ви прийшли в мою тему розказати, що моя тема не про секс?
Чи просто включили задню при пропозиції поділитись чоловіком
Физрукая• 01 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
Где живете? Сколько лет? Красивая?
Леди Г
• 01 марта 2025
Ответ дляФизрукая
Где живете? Сколько лет? Красивая?
45. Красивая. В восточной Европе
Ответ дляЛеди Г
Нафига им секс с рендомной женщиной?
Ладно, нафига упустим
Научите подуепить
Нафига им секс с рендомной женщиной?
Ладно, нафига упустим
Научите подуепить
ну я же не знаю исходных данных, скиньте рост, вес, обьемы. Тогда +- можно судить о местах, так как глупо идти в спорт зал с весом 65+ и думать что кого то подцепишь. Ибо там если занимаются, то хотят спортик, понятно что и сами могут быть не але.
Поэтому выбор мест определяет внешность.
Леди Г
• 01 марта 2025
Ответ дляr25-1
Вес 65+
Окей, ну, к примеру, на работе люди с обшими интересами
Вы скажите, что делать то и как себя вести
Куратор дебошей• 01 марта 2025
Ответ дляЛеди Г
Нажаль мій чоловік помер 5 років тому. Поділитись ?
Леди Г
• 01 марта 2025
Ответ дляКуратор дебошей
І з тих пір ви без сексу і не відчуваєте потреби?