Доставучая• 27 февраля в 22:54

Державний нотаріус відмовив у дарчій

У нас у місті є державний нотаріус, і я звернулася до нього з приводу дарчої. Щоб з чоловіка на мене будинок перевести. Він відмовив щмилаючись на те,що він більше по спадщинах займається, сказав звернутись до приватного. А я чомусь вирішила,що в державного мало б бути дешевше це оформити.... Я взагалі аж розгубилася. Так може бути?
Крию матом страшно• 27 февраля в 22:55
Жаба давит нотариуса
ТайТаке• 27 февраля в 22:55
Цена одинаковая
Разгуляшка• 27 февраля в 22:56
Это стереотип про то что гос нотариус дешевле)
автор Доставучая • 27 февраля в 22:57
Ответ дляТайТаке
Цена одинаковая
Дякую, не знала ,справді.
ТайТаке• 27 февраля в 22:58
Ответ дляДоставучая
Дякую, не знала ,справді.
Я оформляла дарственную, позвонила гос . Очередь месяц , спросила цену. Потом пошла к частнику. Никакой очереди. Консультация бесплатно. Цена на 500 грн меньше. Отаке )))
автор Доставучая • 27 февраля в 22:59
Ответ дляРазгуляшка
Я не знала ,цього. Цікаво, а їм ще й зарплату платять державну, чи як? Чи він як підприємець рахується, хоч і зветься державним? Мені аж соромно, але мені раніше не приходилось мати з ними справ)
З горіха зерня• 27 февраля в 23:03
Ответ дляДоставучая
Не всегда так. Надо узнавать цены. В моем случае за оформление наследства частный запрашивал вдвое больше гос
автор Доставучая • 27 февраля в 23:06
Ответ дляЗ горіха зерня
Та як мені її дізнатись ? Він мене фактично відшив, я до сих пір не розумію чи мав він на це право?
Мишка-шалунишка• 27 февраля в 23:08
Ответ дляТайТаке
Цена одинаковая
Не всегда.
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля в 23:09
У нас гос. Нотариус дешевле. Заява вступление в наследство в гос. 700 грн , а в частной 1000.
Неправдиша• 27 февраля в 23:11
Нехай напише офіційну причину відмови .І з цим листом до мін´юсту.
Дайте вподобайок• 27 февраля в 23:36
.
Попразендовна• 28 февраля в 05:12
Ответ дляРазгуляшка
Это не стереотип. Делали завещание, так частный берет в 3 раза дороже. Гос - только всякие мито платятся, а услуги бесплатно
Да Щас же• 28 февраля в 08:06
Одинаковая цена у них, разница незначительные
Спрашивала недавно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 февраля в 09:05
Ответ дляДоставучая
пиндец. подняла булки, нашла другого и решила вопрос. шо за манера нагибать всех под себя?!?;