Доставучая• 27 февраля в 22:54
Державний нотаріус відмовив у дарчій
У нас у місті є державний нотаріус, і я звернулася до нього з приводу дарчої. Щоб з чоловіка на мене будинок перевести. Він відмовив щмилаючись на те,що він більше по спадщинах займається, сказав звернутись до приватного. А я чомусь вирішила,що в державного мало б бути дешевше це оформити.... Я взагалі аж розгубилася. Так може бути?
Доставучая
• 27 февраля в 22:59
Ответ дляРазгуляшка
Это стереотип про то что гос нотариус дешевле)
Я не знала ,цього. Цікаво, а їм ще й зарплату платять державну, чи як? Чи він як підприємець рахується, хоч і зветься державним? Мені аж соромно, але мені раніше не приходилось мати з ними справ)
З горіха зерня• 27 февраля в 23:03
Ответ дляДоставучая
Не всегда так. Надо узнавать цены. В моем случае за оформление наследства частный запрашивал вдвое больше гос
Доставучая
• 27 февраля в 23:06
Ответ дляЗ горіха зерня
Та як мені її дізнатись ? Він мене фактично відшив, я до сих пір не розумію чи мав він на це право?
ЛеньГуглить_правда• 27 февраля в 23:09
У нас гос. Нотариус дешевле. Заява вступление в наследство в гос. 700 грн , а в частной 1000.
Неправдиша• 27 февраля в 23:11
Нехай напише офіційну причину відмови .І з цим листом до мін´юсту.
Попразендовна• 28 февраля в 05:12
Ответ дляРазгуляшка
Это не стереотип. Делали завещание, так частный берет в 3 раза дороже. Гос - только всякие мито платятся, а услуги бесплатно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 февраля в 09:05
Ответ дляДоставучая
пиндец. подняла булки, нашла другого и решила вопрос. шо за манера нагибать всех под себя?!?;