Значит надо• 28 февраля в 08:12
Це нормально? Після вірусу
Мав син кінець січня - початок лютого якусь віруску, чи грип ( тест не робила). , але щось жорстке, бо була температрура і горло сил но боліло, згідно аналізу вже приймали антибіотик з 4 дня. Попередній діагноз ангіна.
Потім пішов до школи після одужання і за тиждень соплі. Вже тиждень є вони, промиває носа, вранці видуває і цілий день практично нема або зовсім трохи. Вранці знов є що видути а іноді і відкашляти
Колись лікар пам´ятаю від таких соплів виписувала мити носа і протаргол ( навіть не знаю чи ще подається, може то купити знов , тоді добре поміг).
І після тої хвороби температура скаче на 36 то 36,8 наніч, то 37. Хоча скарг нема, але все одно дитина якась наче менш весела, менше сил чи як сказати, не так як до того вірусу.
Що можна подавати, для покращення стану і відновлення, а то я розумію що одужав, але зараження вірусами відбувається постійно, бо діти хворіють всі по колу і потім тим всім обмінюються. Ще й погода, то тепло то холодно, до доз. Таке міжсезоння вічно ті болячки чіпаються.
Да, я блондинка!• 28 февраля в 08:15
Протаргол застарілі ліки, які можуть дати інтоксикацію через отруєння сріблом, температура в межах норми, те, що ви описуєте.
Значит надо
• 28 февраля в 08:18
Ответ дляДа, я блондинка!
А від соплів замість протарголу що можна ?
Можу брикнути• 28 февраля в 08:25
Ответ дляЗначит надо
Промивати сольовим розчином. Якщо ніс не дихає, то судинозвужувальні краплі або спрей.
Значит надо
• 28 февраля в 08:26
Якось наче син здоровий, але все одно щось не те. Ті соплі, стан такий не як завжди, він в мене енерджайзер, а то якось по іншому, хоча на спорт ходить, каже ок, не змучується
Значит надо
• 28 февраля в 08:26
Ответ дляМожу брикнути
Миє. Вже від минулого вівторка, а соплі все одно є .б
Да, я блондинка!• 28 февраля в 08:27
Ответ дляЗначит надо
А чим вони заважають? Якщо раз в день дитина їх видує, нічого критичного. Дихає нормально, спати, їсти, жити не заважають. Сольовий розчин, купіть звичайний фізрозчин в аптеці і капайте ним.
Значит надо
• 28 февраля в 08:29
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ізофру пробували підключити?
Не про казала, бо соплі більше на ранок є, тобто за ніч стікають. Прозорі. А ізофра то місцевий антибіотик
СамавиховуюКота• 28 февраля в 08:31
Дайте самостійно відновитись організму. Максимум це промивати ніс сольовим розчином. Ну і вітаміни якісь подавайте.
Смурфетта• 28 февраля в 08:35
Ответ дляЗначит надо
Дефлю Сільвер ніс
Закуйовджена життям• 28 февраля в 08:38
Ответ дляЗначит надо
Тоді промивайте, якщо колір норм і нічого підозрілого. В мого буває і біляпромивають, поки організм не відновиться, а якщо мені щось не подобається - йду до лора і аналіз крові
Да, я блондинка!• 28 февраля в 08:38
Такі соплі нічим не лікують, просто забезпечуйте їх нормальний відток, щоб вони не збиралися, промивання, що ви вже робите, достатньо. Якщо турбує стан дитини, зверніться до лікаря, можливо, є після вірусу якесь тимчасове ускладнення. У мене в дитини 3 років був поствірусний міозит, це запалення м´язів, боліла вночі нога. Лікар сказав, що багато зараз таких скарг.
Квітка папороті• 28 февраля в 08:42
Можете подавать себе успокоительные, и оставить ребенка в покое.
Нос промывать ему.
Бавовна• 28 февраля в 08:57
Припинити міряти температуру бо зробите з дитини емоційну каліку. В мене чоловік такий, за кожним чихом біжить по термометр. Сам ’нєврастєнік’ і з дитини хоче таке зробити. Позитивний настрой і не виснажувати маленьку людину вашими нервами.
У нас поки я вдома була- дитина здорова. Тільки я за поріг у відрядження - діставалися термометри, дитину намагалися годувати штучними ’вітамінами’ і все, приплили.
Значит надо
• 28 февраля в 09:05
Ответ дляЗакуйовджена життям
Аналіз крові робила під час хвороби, щоб знати чи давати антибіотик і після одужання, тоді був ок.
Значит надо
• 28 февраля в 09:05
Ответ дляКвітка папороті
Нос промывать ему.
Дякую.
Значит надо
• 28 февраля в 09:06
Ответ дляБавовна
Дякую. Ви праві
Разгуляшка• 28 февраля в 09:09
В нього ще не було одужання з того початку. «Після тієї звороби» ще не було. Він хворіє ВЕСЬ цей час. Такий пробіг вірусу, що він тримає тижнями, а деяких місяцями. Вже котрий сезон про це говорять.
Разгуляшка• 28 февраля в 09:11
Ответ дляЗначит надо
Він не здоровий.
Значит надо
• 28 февраля в 09:12
Ответ дляРазгуляшка
Він не здоровий.
Ну так соплі є і все. Не тримати ж його місяць вдома, і не пускати в школу.
Значит надо
• 28 февраля в 09:13
Ответ дляРазгуляшка
І що з тим робити?
Разгуляшка• 28 февраля в 09:19
Ответ дляЗначит надо
І що з тим робити?
Я не жартую про перебіг тижнями. Відносьтесь до цього серьйозніше. Посиленно вітаміни (С, цинк - так, штучні!), пити більше і відпочивати, ніякого спорту(!), пробіотики. А місяць дома - нічого страшного.
Значит надо
• 28 февраля в 09:24
Ответ дляРазгуляшка
Цинк і вітамін с даю після антибіотиків. Лікар також радила. Ще д3 але його цілу зиму даю. Відпочиває достатньо. На спорт сам проситься, це плавання, тому думаю лишнім не буде. Каже сиди стає на спорт. Сон, їжа норм.
Разгуляшка• 28 февраля в 09:26
Ответ дляЗначит надо
Яке плавання з соплями? Не лишнім, а зайвим. Так і будуть стрибки температури. Серце тільки вантажити.
Рубаю олівлє• 28 февраля в 11:20
Ответ дляЗначит надо
у вас все в купу змішалось, і вірус і антибіотик який ймовірно був не потрібен. чогось думаю шо без аналізу взагалі його призначили без потреби. а антибіотики без потреби міг дати інтоксикацію і звідси слабкість. плюс віруси зараз тривалого перебігу. основні симптоми проходять, а організм ще не відновився.
температура в межах норми. нашо ви її взагалі міряєте
Значит надо
• 28 февраля в 11:32
Ответ дляРубаю олівлє
Антибіотик пила дитина після аналізу крові. Може дійсно потрібно більше часу на відновлення
Рубаю олівлє• 28 февраля в 11:38
Ответ дляЗначит надо
буває таке шо місяць до тями приходиш після хвороби. і слабкість може бути, і швидка втома. і соплі пару тижнів типу то є то немає.