Нехай щастить• 28 февраля 2025
Порадьте психолога, може хтось працював вже з яким
Дівчата порадьте психолога. В мене грудна дитина, і я не вивожу, 4 місяці малюку, розумію що справа в мені, чоловік на роботі, як і рідні. Перестала цікавитись тим чим цікавилась, перестала спілкуватись, навіть музику слухати не хочу, все дратує, малий плаче бо зуби лізуть, стараюсь не показувати йому сліз, але хочеться іноді просто кричати. Йду в туалет і там плачу.
Потрібна допомога, шукаю психолога але знайти той що підійде не можу, всі або чисто між парами, або особисті проблеми вирішують, але не та що в мене, не можу знайти психолога який би допоміг з післяпологовою депресією
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Заплатіть краще няні і відпочиньте , ніж тим дармоїдам
Живу в малому містечку, тут немає нянь( шукала
Коренная киевлянка• 28 февраля 2025
СПрава не в вас, а в вашому фізіологічному стані: гормони, втома, неможливість планувати свій час.
Ви молодець, що помітили, що в вами щось не так. Але вам потрібен психіатр, він дасть рекомендації і вам, і вашим рідним.
Цирк на дроті• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Не віримо. Є багато людей без роботи тим більше в маленькому містечку.
А порада вам була дійсно класна, краще няні заплатіть - це дешевше і ефективніше.
Плету корзинки• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Просіть подруг про допомогу. Чоловіка, нехай візьме відпустку і дасть Вам відпочинок.
У ФБ напишіть в своєму містечку. Знайдуться) я теж в маленькому.
Цирк на дроті• 28 февраля 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Так модно тюхать психіатра скрізь і всюди по любому случаю.. Вам би самій до психіатра, придивіться до себе і своїх рекомендацій малознайомим людям.
Добра, коли сита!• 28 февраля 2025
Цікаво, по скільки годин Ви спите на добу? Який психолог... панацея від усіх проблем.... Вам фізична поміч з дитиною потрібна
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Тоді ще пошукаю, але спеціалізованих тут реально немає
Добра, коли сита!• 28 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
ага, таке як психіатр від втоми допоможе
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
По 4, може 5 потолок
Донька подруги• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
З іншого боку в маленькому місті нема роботи, тому як раз знайти легше.
Вам дійсно потрібен відпочинок, поговоріть з чоловіком. Не цілодобово він на роботі. На 30 хв-1 год-2 год години залиште і виходьте з дому на прогулянку (а не хатні справи робити в цей час). Чи просто вийдіть з дому кави попити. Це 15-20 хв.
Добра, коли сита!• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
По 4, може 5 потолок
так про що йде мова!!! Я коли з дитиною по 4-5 годин спала, повбивати всіх хотіла і жить не хотілося! І це нормально. Навіть елементарна поміч - щоб хтось погуляв з коляскою, а Ви по дрімали, і те б дало свої результати. І вся хатня робота на Вас?
А я женатая• 28 февраля 2025
Тут к психологу только посылают, но никто у него не был. Ещё ни разу не видела, чтоб кто-то номер оставил или фамилию написал.
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Муж вообще не сидит с ребёнком?
Сидить на вихідних, але вихідних толком немає, малечу любить
Цирк на дроті• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Навіщо вам спеціалізована?? Заплатіть людині нехай догляне вашу дитину півдня, а самі сходіть на каву з друзями, в магазин, а музей, можливо просто на прогулянку...
І так кілька разів на тиждень.
Платье Длинное бальное• 28 февраля 2025
Автор, в мене була інша причина, але я музику слухати не могла. Я ходила і до психіатра, і до психолога. Психіатр призначив мені ліки, сказав, що мені так погано тому, що причина, яка викликала стрес не зникає, гормони стресу зростають, і ліки їх мають зменшити. Так і сталося, ліки зняли нестерпний біль в грудях, мені стало легше. Психолог мені так дієво не допоміг би
Сяду на шию, дорого!• 28 февраля 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
психолог тут не допоможе, у вас фізичні проблеми, адаптація до дитини, недосип, тревожність. вам би відпочити, розкажіть про свій стан чоловіки, попросить допомоги у рідних, коли дитина спить - лягайте теж, не намивайте підлогу
Добра, коли сита!• 28 февраля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
І так кілька разів на тиждень.
та просто людину, яка б на себе оті довбані прогулянки на свіжому повітрі взяла
Звездолётчица• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
По 4, може 5 потолок
А чому не спите з дитиною вдень? Дитина навряд чи спить 4 години на добу
Гарантую неперелевки• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
А до чого тут психолог? Ви маєте розуміти,що дитина це назавжди, що її життя залежить від Вас
Коржик• 28 февраля 2025
Моя мама психолог .
Я їй прочитала вище сказане - вона сказала що перше це няня . Друге - це ваше коло спілкування . Чи є подруги , сусідки , сестри , колеги ? Коли чоловік приходить з роботи ? Чим займаєтесь на вихідні ?
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну так, на мені, всі на роботах
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Милый автор, я спала по 3 во время колик ,кормила грудью ,за ночь вставала по 13 раз, считала, депрессия была,но оно по началу,потом легче будет
У нас коліки теж були. Рідко але мітко. Зараз животик (в туалет вчиться ходити) газики тощо. Ще й зубки. Насолоджуюсь ним який він зараз, стараюсь, в голові тримаю-не спіши, встигне вирости, сподіваюсь відійде потім
Лупаю цю скелю• 28 февраля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
На грудному вигодовуванні психотропні лікі не призначаються
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Сплю, коли можу заснути, а так закриваю очі і не можу просто відключитись
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Моя мама психолог .
На вихідні старається з малим сидіти, а я домашніми справами, гуляємо ходимо, знайомі можуть прийти, просто що наче сил немає і нічого не радує
Гарантую неперелевки• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
З чого Ви вирішили ,що це зуби . Зарано. Просто прилаштуйтесь до дитини
Коржик• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Ваші батьки живі ? Допомагають ?
Це дуже добре що чоловік допомагає , підтримуйте один одного .