Нехай щастить• 28 февраля 2025
Порадьте психолога, може хтось працював вже з яким
Дівчата порадьте психолога. В мене грудна дитина, і я не вивожу, 4 місяці малюку, розумію що справа в мені, чоловік на роботі, як і рідні. Перестала цікавитись тим чим цікавилась, перестала спілкуватись, навіть музику слухати не хочу, все дратує, малий плаче бо зуби лізуть, стараюсь не показувати йому сліз, але хочеться іноді просто кричати. Йду в туалет і там плачу.
Потрібна допомога, шукаю психолога але знайти той що підійде не можу, всі або чисто між парами, або особисті проблеми вирішують, але не та що в мене, не можу знайти психолога який би допоміг з післяпологовою депресією
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
З чого Ви вирішили ,що це зуби . Зарано. Просто прилаштуйтесь до дитини
Ми були у лікаря, багато слюні, пхає руки до рота, намагається жувати іграшки, починають тільки набрякати ясна, ну і сон неспокійний
Нехай щастить
• 28 февраля 2025
Ответ дляКоржик
Ваші батьки живі ? Допомагають ?
Це дуже добре що чоловік допомагає , підтримуйте один одного .
Так і мама (тільки мама є) чим може допоможе, просто що важко тим паче перша дитина, складні пологи, вчусь тільки і дуже б не хотілось бути тією самою поїхавшою мамою
Гарантую неперелевки• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Це точно не зуби ще.
Коржик• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Можливо ви занадто вимоглива до себе ?
Що саме вчитесь ? Простіше відноситесь до дитини , любіть , але без гіперопіки .
Ви пробували спілкуватися з gpt чатом на цю тему ? Порадьтесь з ним , мама каже що саме у вашому випадку він допоможе вам
Леди Репях• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Живу в малому містечку, тут немає нянь( шукала
Дать объявление в местной группе и быстро найдёте толковую женщину. Пробуйте. Не понравится - откажете, чем вы рискуете?
Зрадорозганячка• 28 февраля 2025
Ответ дляЖменятко
Милый автор, я спала по 3 во время колик ,кормила грудью ,за ночь вставала по 13 раз, считала, депрессия была,но оно по началу,потом легче будет
Коли?
12 років сину, поки що нерви нерви, тепер в школі проблеми..
Але +1 день до відселення )))
Сиамская сороконожка• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Тоді ще пошукаю, але спеціалізованих тут реально немає
Візьміть няню, яка буле гуляти з дитиною на вулиці. Вам вже буде час для себе. Завантажте чат gtp, може з ним проконсультуватися щодо подальшої терапії з психологом.
Ксерокопия ночи• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
В якому ? Я теж в малому , давайте я посиджу )
Ксерокопия ночи• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
Я сама мама трьох, я знаю , як це важко , коли нема допомоги , я ще й мама погодок , мені ніхто у свій час не поміг , тільки казали -народила то гляди , я готова допомогти кожній такій мамі і підтримати ( пишу і плачу 🥹)
ЧупакабраЗеБест• 28 февраля 2025
Ответ дляНехай щастить
вот тут белсптная психологич помощь
Коржик• 28 февраля 2025
Якщо відчуваєте що потрібен лікар , зверніться в поліклініку до свого терапевта , він направить . Вас потрібно бачити , з вами потрібно говорити . Це безкоштовно .
Платье Длинное бальное• 28 февраля 2025
Ответ дляЛупаю цю скелю
На грудному вигодовуванні психотропні лікі не призначаються
Мне это понятно, но если у автора состояние, как было у меня, то я не представляю, как себя из него вывести по другому