Лиса Патрикевна• 28 февраля 2025

Київ-Варшава 17 років

Доброго дня. хто знає, треба поради.)))
Дівчата 17 років, можуть самі їхати через кордон?, чи треба якісь дозволи. якщо можна, то простіше через Рава Руську? ніколи ще не їздили, нічого не знаємо, теми читала)))
Тримаю свічку• 28 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дякую за поради. але все ж таки страшно самих пускати, якщо щось піде не так(
Ну, як щось піде не так, то пропадуть гроші за квиток. Хай мають достатньо налічки(подивіться, там немало у поляків треба) , і зворотній квиток. Це збільшить шанси.
Ондатрова шуба• 28 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
то на кордоні пропустять
Не слухайте байки
Що вам он вище пишуть
Що когось там сестру діда хата горіла а мій валянки сушив не пропустили
Це все не правда
Мамаша в бигудях• 28 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
то на кордоні пропустять
правила для всіх одні, но якщо вам, якась советчица радить їхати, і дівчат не пропустять, то кому претензії потім?
Слухайте більше ондатрових шуб.
Мамаша в бигудях• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Пропустять
Я вам писала вище
Донька вчилася після 9 к і їздила сама з 16 років
а якщо ні? навіщо радите?
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Потягом їхав син раніше. Прямим. Теж поляки не пустили. Довелось шукати хто забере. Теж 17 років.
дякую
Тримаю свічку• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Пропустять
Я вам писала вище
Ви не розумієте різницю їхати з документами студента і просто погуляти?!
Я тут Живу• 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Поемінниця їхала в грудні - їй 17. Поляки не пустили.
Через тиждень їхала з перевізником. Невістка спеціально шукала тих, хто везе таких 17-річних.
Там на яку зміну поляків потрапиш.
Зка причина відказу.. Знайомі теж їхали їх не пустили бо паспорти не біометричні. Так що...
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Мій поїхав сам потягом ось
Київ варшава
Все добре
Я вище написала, що це залежить від того, на яку зміну поляків попадеш. За законом пускати не мають. Ще пускають в кого є мобиватель.
А можна попасти як ми. А це і нерви, і гроші і час.
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Пропустять
Я вам писала вище
В цьому різниця - вона вчилась
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
хай чекають тоді 18-чя(((((
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Слухайте більше ондатрових шуб.
Оце ж я так з сином і послухала. Ще нашим прикордонникам подзвонила. А польським не додумалась.
І мала клопіт.
Потім невістка доньку відпускала, теж їй сказати, що пустять, і то все казки. А на кордоні і племінниця злякалась, і невістка.
Бо це ж не просто не пустили і пішла собі. А вона вже в Польщі. Саму не пускають. Сиділа поки не приїхала мама забирати, а мамі з Ніжина їхати довелось. Міг тато, він був в Києві, але ж брат невиїздний, щоб з тієї сторони забрати. Дитина день сиділа на тому пункті пропуску, добре хоч погодували.

З сином те саме було. Тільки племінницю на нашу сторону забирали, а я шукала хто забере на польську, бо сину мало скоро бути 18.
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Причина - немає 18 років і їде без опікуна.
Скинули навіть статью законлдавства
Плакулька• 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Там на яку зміну поляків потрапиш.
Це правда, раз просто можуть пропустити, але по закону - ні. Я їхала з перевізником, то сам водій просив інших пасажирів, виступити супроводжуючими для підлітків, сказавши що тітка чи хрещена. Тобто лиш формально для проходження кордону. Як в поїзді на території Польщі я не знаю, чи контролери запитують.
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
хай чекають тоді 18-чя(((((
Можу в особисті дати контакт перевізника, який віз племінницю потім.
Спеціально такого шукали потім. Вони розкажуть як оформити правильно.
Идууу--уууу блин• 28 февраля 2025
Український кордон пустив, польскі ні.Пояснення: неповнолітні не можуть знаходитися в країні без супроводу дорослих.
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Якщо можна дайте будь ласка
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Дякую всім !
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
автобусом довго їхати?
Мамаша в бигудях• 28 февраля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
автобусом довго їхати?
Вам потрібен хтось один дорослий, наприклад попросити провідника або попутчіків в поїзді, це просто на словах треба сказати, що дівчата їдуть з ним, і все
Або пошліть когось з ними перетнути кордон і обратно, купите квіток туди і обратно
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Не слухайте байки
Що вам он вище пишуть
Це все не правда
Все це правда. Дивлячись на яку зміну поляків попасти. В мене доньку 17 років, зняли з потяга. Їхала сама, транзитом, їхала в аеропорт. А потім зміна змінилася і її інші поляки безкоштовно посадили на автобус до Варшави. Але те, що тоді ми всі пережили, то нікому не раджу. Коли твоя дитина сама на кордоні. І всі запевняли, що пустять…
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
дякую.
автор Лиса Патрикевна • 28 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
дякую
Ондатрова шуба• 28 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
У кого були документи студента ?
Мій син їхав просто гуляти на 14 днів - для прикордонників

Навіщо перекручуєте ?
Ондатрова шуба• 28 февраля 2025
Ответ дляТигрЛьвович
Навіщо їхати автобусом ?
Коли потягом легше швидко і пропускають
Ондатрова шуба• 28 февраля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Не рівняйтеся автобусом і потягом їхати
Ви зекономили дві тисячі грн і відправили дитя мучитись в автобусі

Мало того
Що 14 год на кордоні стояти
То ще й мізки виносять добре
Потягом треба їздити
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Навіщо їхати автобусом ?
Коли потягом легше швидко і пропускають
Сина прямим потягом не пропустили поляки
Тобто без різниці. Я вже писала на кого попадеш.

Племінниця їхала автобусом, бо на потяг не було квитків.

Це вибір автора. Їй написали, а обирати їй.
ТигрЛьвович• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Не рівняйтеся автобусом і потягом їхати

Мало того
Що 14 год на кордоні стояти
То ще й мізки виносять добре
Потягом треба їздити
На потяг не завжди є квитки на потрібну дату.
Не у всіх є запас часу в 20 днів і не завжди навіть з запасом можна квитки придбати.

І вище написала, з потяга теж зраджують. Сина наприклад. І коли я їхала, теж не всіх прикордонники пускали.
Тримаю свічку• 28 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
У кого були документи студента ?

Навіщо перекручуєте ?
Я як вашв донька, шістнадцятирічна, перетворилась на сина?