Шкала Радощів• 28 февраля 2025
Піт 11. Підкажіть будь ласка
Мама працювала в Польщі (літо 2024). Роботодавець надіслав документи і повідомив, що вона має сплатити піт 11. Вся інформація, що я знаходжу про піт 11, то навпаки їй мають повернути ці гроші. І про виплату робітником цих грошей я інформацію не знаходжу.
Питання, це працівник має виплатити цей піт11? Чи працівнику?
Україна понад усе!• 28 февраля 2025
Розличить пит11 не значит ’выплатить’, а значит заполнить и отправить в уженд скарбовый (налоговая).
Накладні мюслі• 28 февраля 2025
У мене піт мінус 18 злт. Піт це не тільки в плюсах. Його треба розрахувати в піт 37 і побачити. На податки гов пл вже є розраховано без пільг.
сладкий_ноябрь• 28 февраля 2025
Ви повинні його розлічити
В залежності від зп, частина грошей може повернутися, але може бути таке, що ви ще й доплатите
Шкала Радощів
• 28 февраля 2025
Ответ дляBombastic
У мене є дівчинка, яка розраховує за 50 злотих
якщо хочете, звертайтеся
Так. Напишіть будь ласка контакти в особисті
Шкала Радощів
• 28 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Пишу тут, бо у мене моб версія, не напишу в особисті ніяк
+48 571 066 624
Христина
+48 571 066 624
Христина
Дякую велике))
juliyadorosh• 28 февраля 2025
скачайте програму e-pity і заповніть самі, там нема за що платити 50 злотих
КаваЗМолоком• 28 февраля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Автор не чудіть,нехай мама зайде на podatki gov.pl ,там вже все розраховано за неї.
КаваЗМолоком• 28 февраля 2025
Ответ дляjuliyadorosh
Я теж в шоці,за що там брати 50 злотих,за те що цифри перепишуть,ох вже ці бізнесмени
КаваЗМолоком• 28 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Бо не хочу наприклад сама це робити)
Там роботи на п´ять хвилин часу,ви ж просто цифри переписуєте з вашого піту
КаваЗМолоком• 28 февраля 2025
Ответ дляBombastic
Ок) всерівно не хочу сама це робити )
Ваше право ,ви просто один раз спробуйте самі зробити і зрозумієте,що там взагалі немає нічого складного,щоб за це комусь плати гроші.Я вчора розрахувала в процесі перегляду серіалу
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую. Наступного року так і зроблю. Я пів року як приїхала. Дві роботи, одна умова , одна зліценія… плюс доходи від оренди …і я думала не справлюсь. вирішила що не хочу довбатися там.
А наступного року можливо спробую
КаваЗМолоком• 28 февраля 2025
Ответ дляBombastic
А наступного року можливо спробую
Там є пункти,від скількох роботодавців отримали піт,і ви по черзі їх додаєте,я взагалі колись від п´ятьох розраховувала.А від оренди,то вже не піт 37 а інший
Шкала Радощів
• 01 марта 2025
А ще скажіть будь ласка. Якщо потрібно розрахувати піт 11 то і потрібно розрахувати піт 37? Чи як? Бо і бачу що пишуть і про 11 і про 37