Єдина Країна• Изменено 28 февраля 2025

Дівчата, не знаю як себе поводити в цій ситуації(

Кожного ранку їду на роботу електричкою, і вже як майже рік біля мене постійно стоїть один і той самий чоловік, який постійно на мене дивиться, він мені одразу не сподобався, низький, худий, в шрамах, на вигляд йому 40+, мені 27. Спочатку я уваги не звертала, що він міг мені місце уступити , постійно як я заходила в вагон, якщо він стояв, то бачив мене і підходив до мене і просто мовчав, коли транспорт був навіть не сильно переповнений, міг прямо дуже близько притулитись і стояти допоки ми не вийдемо. Виходили завжди на одній зупинці, і куди я туди він, наче переслідував мене, і одного разу як вийшли ми з транспорту підійшов до мене і сказав’девушка, я хочу з вами познакомитись, ви мені дуже нравитесь’, я сказала йому що ні, я не знайомлюсь і пішла далі, з тих пір я вирішила не сідати в той вагон постійно, щоб він мене не бачив, і я його теж. Але мені стало страшно, коли я сіла в вагон, і потім побачила як він прийшов з іншого вагону і став біля мене...Потім мені пощастило, що майже 3 місяці я його не бачила взагалі, і ось на днях побачила, на своїй роботі. Я працюю касиром недалеко від вокзалу, і підозрюю, що він мене вистежив, побачив як я відкриваю магазин, і почав сюди приходити кожного дня, раніше я його не бачила в нас взагалі. І тепер він ходить кожного дня і купує якусь дрібницю. Я його випадково біля каси побачила, думаю, що він мене впізнав, але я зробила вигляд що не помітила і зайнята, його розраховувала моя напарниця. Як тепер бути не знаю, але мені це все дуже не подобається, він мені максимально неприємний
from Ukraine• 28 февраля 2025
Ответ дляАстановитесь
Ну сусіди, просто знайомі чи подруги. З кимось один раз проїхали і показали на нього. З кимось другий раз. І ваші знайомі побачать, і він зрозуміє, що його зафіксували. Просто звертатись у поліцію у Вас немає підстав. Він нічого протиправного не робив.
Я Вас розумію, що про таке може незручно буде когось просити. Але ж то Ваша безпека.
Я була молодою та гарною. Чого тільки у житті не траплялось. І у двері чужі стукала, і людей у вагоні кликала, і сусіди рятували від переслідувача, і у автобусі приходилось вголос щось казати, щоб збоченець відчепився. Завжди треба звертатись до людей. Хтось та й допоможе.
Я вас розумію, сама в такі ж ситуації попадала. Так мені психіку підпортило, що до сих пір від чоловіків шарахаюсь та ношу зазвичай чорний безформенний одяг з капюшонами, щоб і не бачили.
Астановитесь• 28 февраля 2025
Ответ дляfrom Ukraine
Я зараз про це згадую і думаю, які ж дівчата незахищені перед такими гадами. Часто ж чула, що сама винна. Не так вдягалась, не так сиділа, не так стояла, не так дивилась..
Іноді думаю, як я взагалі в деяких моментах вижила.
А все ж таки, чудова то пора, дівоча молодість та врода
Без QR коду• 28 февраля 2025
Ответ дляМелочунь
Если фото на советчицу выложите, то местные Шерлоки вам его найдут, данные хоть знать будете
Тролли никогда этого не сделают
Мелочунь• 28 февраля 2025
Ответ дляБез QR коду
Тролли никогда этого не сделают
Если вы с таким не сталкивались, то это не значит, что так не бывает
Морковна• 28 февраля 2025
Начепіть обручку на праву руку
Морковна• 28 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ну, чого? Жіночкам подобається. Оно вже пішли поради, розмови про сталкеринг тощо. Тут полюбляють таки трилери
Ця тема вже була
автор Єдина Країна • 28 февраля 2025
Ответ дляМорковна
Начепіть обручку на праву руку
В мене немає обручки, є звичайне кільце
Морковна• 28 февраля 2025
Ответ дляЄдина Країна
В мене немає обручки, є звичайне кільце
Купіть щось дешевеньке.
Лупу ніхто ж брати не буде