Золота орда• 28 февраля 2025

Вакцинація дитини безболісно

Добрий день усім!
Підкажіть, будьте ласкаві, як можна зробити м´якіше цю процедуру дитині до року і після?
Можливо якісь лайвхаки перевірені є, хто практикував щось.
Справа навіть не в медичному персоналі, який частіше всього буває грубий (знаходимось закордоном зараз, де-якими медичними послугами не дуже задоволена, як і відношенням до пацієнтів), а що може зробити мати щоб якось згладити цей процес?
Саме коли колють голкою(
Дуже всім дякую!!!
автор Золота орда • 28 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Дитині 2 місяці? Цицьку дайте) в 2 місяці це допомагає від усього
Та ми на суміші.
Я б залюбки.
СирОжино пирОжино• 28 февраля 2025
Ответ дляЗолота орда
У дитини може бути поріг болю низький, як у одного із батьків.
Тому і запитую.
Ну відкладіть щеплення до більш дорослого віку.
А тоді собі накапайте заспокійливе чи коьяку. Це ж Ви боїтесь...
Як Ви народили, не зрозуміло...
Кицюююня• 01 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
Позавчера ходили делали, ребенок так наорался, что я потом успокоительные пила. Еще дергалась эти дни как в судорогах.
Ерунда, конечно, что там.
Без эмпатии.
Паники у мамы нет.
Чего он орал? Что его испугало? Вот вы опыт получили. Подумайте, провнализируйте. В следующий раз исключительно эти моменты. Никто кроме вас не знает что пугает, что не нравится, когда хорошее настроение у вашего малыша , кроме вас.
автор Золота орда • 01 марта 2025
Ответ дляКицюююня
У меня хорошее было настроение.
После того как укололи малая расплакалась так, как я до этого не слышала.
Чего ещё может испугаться ребенок в 2 месяца?
Кицюююня• 01 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
У меня хорошее было настроение.
Ну дали бы грудь. Чего ещё надо тому ребёнку в 2 месяца?
автор Золота орда • 01 марта 2025
Ответ дляКицюююня
Не кормлю грудью, он на смеси
Кицюююня• 01 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
Не кормлю грудью, он на смеси
Ну смесь дали бы. Как разница?
автор Золота орда • 01 марта 2025
Ответ дляКицюююня
Ну смесь дали бы. Как разница?
Даже если она покушала пару часов до?
Кицюююня• 02 марта 2025
Ответ дляЗолота орда
Даже если она покушала пару часов до?
Так не кормить а пососать чтоб успокоиться. Можно водой. Можно подгадать время прививки перед кормлением