Астоновитесь!• 28 февраля в 15:01
Це свідчить про готовність до стосунків?
Наче й хочеться стосунків, щоб хтось дбав, кохати і бути коханим, а як хтось починає знайомитись, кликати на каву(навіть якщо людина приємна) то починає відвертати, думаєш нащо воно мені
Мамина квіточка• 28 февраля в 17:17
Чё то вы усложняете, идите знакомьтесь общайтесь, просто как познавательный интерес. А вы сразу его типа уже берете насовсем, и конечно это грузит. Просто легко проводите время, а там видно будет