Безпорадна Кроко• 28 февраля 2025

Новая обложка The economist

Как думаете, что это значит?
Мамаша в бигудях• 28 февраля 2025
Диктаторы употят всех в крови
Море_море_я_скучаю• 28 февраля 2025
Ну то и значит.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 28 февраля 2025
Легалізація диктаторів
Вишнёвая Леди• 28 февраля 2025
А що тут розуміти?То ж всі на фото підписані
Гола з конопель• 28 февраля 2025
Як мінімум повертають Путіна на велику арену
Вообще не факт• 28 февраля 2025
пуйло и тут с чемоданчиком😂
булоТАЙминуло• 28 февраля 2025
Диктатури, мафія олігархату наступають.

Там пише в цій статті

’Дональд Трамп розпочав мафіозну боротьбу за глобальну владу

Розрив порядку, що склався після 1945 року, набирає обертів.
Наближається світ «хто сильніший, той і правий», в якому великі держави укладають угоди і залякують малі. Команда Трампа стверджує, що її домовленості принесуть мир і що після 80 років, коли її використовували, Америка перетворить свій статус наддержави на прибуток. Натомість це зробить світ небезпечнішим, а Америку слабшою і біднішою.

Вас може не цікавити світовий порядок - але він зацікавлений у вас. Американський підхід Дона Корлеоне був продемонстрований в Україні.
Ця нова система має нову ієрархію. Америка - номер один. Далі йдуть країни з ресурсами, які можна продати, погрозами і лідерами, не обмеженими демократією. Володимир Путін хоче відновити Росію як велику імперську державу. Мухаммед бін Салман хоче модернізувати Близький Схід і дати відсіч Ірану. Сі Цзіньпін є одночасно переконаним комуністом і націоналістом, який хоче створити світ, придатний для сильного Китаю. На третьому місці - союзники Америки, залежність і лояльність яких розглядається як слабкість, яку можна використати.

Територія є предметом переговорів, що підриває правила після 1945 року. Кордони України можуть бути визначені рукостисканням Трампа і Путіна. Кордони Ізраїлю, Лівану та Сирії розмиті 17 місяцями війни. Деяким зовнішнім силам це байдуже. Проте пан Трамп поклав око на Газу, а також на Гренландію, і на будь-яких китайсько-американських переговорах пан Сі теж може зробити ставку на територію, наприклад, запропонувавши обмежити експорт в обмін на поступки щодо Тайваню, Південно-Китайського моря або Гімалаїв.

Торги щодо економіки виходять далеко за межі тарифів і передбачають злиття державної влади та бізнесу. Це свідчить про відхід від ідеї, що торгівля найкраще регулюється нейтральними правилами.

І пан Трамп, і лідери країн глобального Півдня мають рацію, кажучи, що порядок, встановлений після 1945 року, занепав. ’’
Тезисно
begovelik• 28 февраля 2025
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 28 февраля 2025
Ось назва статті
Про мафію
І не ребус це, Автор

https://www.economist.com/leaders/2025/02/27/donal...
Гола з конопель• 28 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
Я думаю Україна була першим кроком в третій світовій війні який вони успішно зробили.
Мавр может уходить
Личко Невеличке• 28 февраля 2025
Цікаво, що з Великобританії нікого нема.
Вона найбільше виграє в Європі із приходом Трампа.
булоТАЙминуло• 28 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Вона, типу, не в мафії
begovelik• 28 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
З Європи також
Намакушка• 28 февраля 2025
Світом править деменція.
А ще ті хто жалкуе хто за часамі гангстерів, хо за 90-ми.
Личко Невеличке• 28 февраля 2025
Ответ дляНамакушка
Світом править деменція.
Ну, майже кожна диктатура- то великий крок для людства. Порівняйте досягнення Китаю і, наприклад, Данії
Шиворот Навыворот• 28 февраля 2025
Я последнее время хочу, чтобы Америку затопило и всё это кодло, которое поддерживает войны и спонсирует убийц.
АнтиТроль• 28 февраля 2025
А предидущие обложки типа что то значили😀
Света С Приветом• 28 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
она не вписывается в теорию заговора)
Сижу_и_плачу• 28 февраля 2025
Якщо вони не дотримуються пропорцій тіла, то що від них чекати. Лідер спереду, всі тягнуться за ним, довольні. Дельожка буде
Мурзилка• 28 февраля 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Легалізація диктаторів
Там же нету зели.
Света С Приветом• 28 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
нет уж, давайте сравнивать достижеения диктатуры совка и Дании). Это будет честнее
Света С Приветом• 28 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
Там же нету зели.
с какого переляку он диктатор? Шутка юмора такая, да
Мурзилка• 28 февраля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Удалено администрацией...
Света С Приветом• 28 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
Удалено администрацией...
Суджа? Курськ? По риторике да.
И какое отношение ваша ссылочка имеет к тому, на что вы отвечаете про диктатора Зеленского?
Админы, вы тут иногда поглядывайте, какое-то г-о лезет как обычно вечером пятницы
Kidstaff Bot• 28 февраля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Авокада• 28 февраля 2025
Ответ дляМурзилка
Там же нету зели.
так ним брезгуют)) и он ничего не решает.