Чесно, назву своє ставлення де пана Президента особливим.
Ну але ото зараз не можливо ні слухати, ні дивитись, я без поняття як він тримається. Трамп гів….к рідкісний, просто слів не хватає. Фу
Хеленка_Хм• 28 февраля в 21:46
Ответ дляПадаюВреверансах
Та ви їх мільйонами виплат назад не притягнете.
Придумали таке...
Та я знаю, вони тільки виражають стурбованість та моральну підтримку.
Wendy Rhoades• 28 февраля в 21:47
Ответ дляLudaSHS
Він відмивив трампу в припиненні вогню, але можливо то гра на затягування, поки є час, і там таки є проблеми з ресурсами, про це є в WSJ, Economist
якщо хуйло відмовило, то дуже зручно спихнути все на Зеленського, що це все через нього, а не через те, что путін послав трампа.
Так...щось всі того Трампа посилають))
Ответ дляХеленка_Хм
А для мене глупо радіти з США що наші лідери не хотять і можуть ні до чого домовиться і далі буде бійня, і далі нам тут на голови будуть летіти ракети. Зато у когось , ніби, є яйця, за рахунок гибелі інших людей.
То не радійте, для чого ви радієте?
Wendy Rhoades• 28 февраля в 21:49
Ответ дляМелитрисса
А где перемирие? Пока это имитация переговоров.
да, предположения
Ответ дляNata2907
Затягування. На Сумщині намагаються віджати назад свою курщину з усіх сил, останні дні просто жесть. Щоб не торгуватися нею, напевне і не довелося на щось обмінювати
Так
Доки є потенціал наступу у них, тянуть і відмовляють в припиненні вогню. Вже декілька раз, он на змі і Лавров бовкав.
Але тут виникло питання у мене. Якщо позвали підписати угоду, вигідну для Америки, чого Зеленського так чмирили ? Могли б угоду підписати спочатку, наобіцяти золоті гори, а потім чмирити. Дивна така ситуація взагалі. Він жив підписувати їхав, тобто був згоден уже
Хеленка_Хм• 28 февраля в 21:59
Ответ дляLove_Love_Love_
То не радійте, для чого ви радієте?
Так то ж ви радієте, ви ж в США. Я в Україні.
Ответ дляПадаюВреверансах
Це ви вірно про стадіон згадали.
Тому Петру як мокрою тряпкою по морді і люди у захваті кричать і аплодують. А у Вовки рот не закривається питання за питанням, а Петро і відповісти не може.
Так, до слова згадалось
Петро прийшов грати в шахи, вова з ним грав в ’чапаєва’. Сьогодні вові показали, як можна пограти в ’чапаєва’ вдвох. Хоча він навряд чи зрозумів, що сталося.
Ответ дляХеленка_Хм
А де ви побачили якусь радість в моїх словах?
Ответ дляХеленка_Хм
А для чого ви мені ото в кожній темі по триста разів пишете про те що я в США, ви думаєте я не знаю де я? Чи ви думаєте під анонімом не ясно шо це ви?
Хеленка_Хм• 28 февраля в 22:11
Ответ дляLove_Love_Love_
ніколи не писала вам 😃
олена олена• 28 февраля в 23:28
Ответ дляnevergerl
Если бы Зеленский и Ермак хотели закончить войну, уже бы давно на все согласились, ради людей, но амбиции - превыше жизней украинцев. А вы, дурачки, за него вписываетесь
На що це- на все?
Дева Мария• 28 февраля в 23:34
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви так не радуетесь . Наш потужный так выступил , что могут самолетом одним всех назад перевезти домой в Украину . Трампуша это любит , он очень мстительный
Ответ дляДева Мария
Шо шо?
Файна_зупка• 01 марта в 02:57
Ответ дляMurzeelka
Было ошибкой отказаться от штатного переводчика...
а как по мне, наоборот, как бы общается на равных, ближе к народу сша
Файна_зупка• 01 марта в 03:00
Ответ дляprincess of wonderland
Смотрю и плачу. 3 года войны привели нас к такому звиздецу
какому? подумаешь разборки в прямом эфире, тут у нас намного хуже были времена, не сравнить с сегодня.
Файна_зупка• 01 марта в 03:01
Ответ дляМerida
Разнесли зелю. Сказали, что он никого не уважает, ни разу не сказал спасибо, что он скотина, что ездил в США когда были предвыборные акции, в поддержку байдена, а трамп все равно помогает.
а я наоборот все расценила) молодчага, не прогнулся и общался на равных, попу* не дул* никому, респект!
Файна_зупка• 01 марта в 03:12
Ответ дляviter33
Я голосував за Порошенка у 2019 (для розуміння симпатій)
Щодо сьогоднішніх помилок ЗЕ:
1) перебивати не можна. Особливо такого нарциса, як Трамп. Спершу Трамп, Венс закінчують фразу, а потім ти відповідаєш. Зе - перебивав і не раз
2) Не можна погрожувати в домі господаря (як Зе почав змальовувати , яку небезпеку несе хуйло для США, якщо його не зупинити)
Щодо сьогоднішніх помилок ЗЕ:
насчет перебивать согласна, некрасиво выглядело, в остальном все правильно говорил. Понимаю что эмоции у него бурлили, но нужно было контролировать себя, со стороны выглядит не очень
Файна_зупка• 01 марта в 03:15
Ответ дляМелитрисса
О, я тоже не понимаю зачем нам посредник за 500 млрд для капитуляции, можно обойтись и без него. Украину заставляют капитулировать, никаких реальных гарантий не дают и еще денег за это требуют.
смайлик - аплодисменты
Ответ дляviter33
Щодо сьогоднішніх помилок ЗЕ:
Згодна з вами, а ще ,(не знаю ,чи це правда,) пишуть що сказав ,,с*ука б**дь,, такая собi дипломатія..
Ответ дляalisabo
Не впевнений, що Трамп/Венс настільки добре знають Українську/російську, щоб читати таке по губах))).
Вголос точно не казав, ролики про ’прочитане по губах’ - гуляють по Ютубу