Just a crow• 01 марта в 08:24
Кто настоящий мы никогда не узнаем. Поэтому второй вариант, козёл отпущения.
Звичайний переділ посад в льв.політехніці.
Чи ви дійсно вважаєте, що в нас випускник школи здатний влучити в скроню рухомій мішені?
Там дуже багато цікавого: донька з прокурором в суді цілується, грошенят за марку накапає нехіло так. Зараз ще геройку пропихне - ще грошенят наносить.
Все по класику: шукай кому вигідно.
ПадаюВреверансах• 01 марта в 08:29
Ответ дляcheryl
Все по класику: шукай кому вигідно.
Ого, невже це реально переділ посад?
Наче президентське крісло ділять, нічого собі страсті
Ответ дляcheryl
Все по класику: шукай кому вигідно.
Дочке и выгодно. Маман тиранша была, доне тоже доставалась нехило.
Ответ дляMiss-Miss
Яку ху....ню я щойно прочитала. Я прекрасно знала іх, їх відносини. Навіть не хочу вашу писанину коментувати
Якщо Ви особисто знайомі, то можете описати доньку її(як людину, як особистість).
Дуже цікаво дізнатися яка вона в житті від людини, що з нею особисто знайома
Безусловно парнишка просто козел отпущения.
По массе причин, одна из них навыки - это в кино только легко стрелять метко, легко кого-то убить. Человек в принципе очень тяжело преодолевает этот шаг и вот так гладко как там это не происходит. И да стрелял тот, кто это умет и делал много раз.
Второе - паренек не попадает никак в круг людей которым была выгодна ее смерть.
Ответ дляFlorisia
Я особисто знайома з Іриною. З донькою в них були прекрасні відносини. Вона допомагала їй з дітьми, завжди разом їздили відпочивати
Бармалейка2• 01 марта в 09:35
Парнишка с Днепра, в соседнем доме живёт, семья на глазах...не верю , что это он сделал
А фарионше земля стекловатой
Ответ дляГитта Ягг
Вот-вот.
Он ну никак на профессионального киллера не тянет.
Такого почти нереально найти.
А тот, кто убил, явно это делал даже не второй раз.
Такого почти нереально найти.
Бармалейка2• 01 марта в 10:15
Ответ дляMiss-Miss
Надіюсь, вашого ’парнишу’ посадать на довічно
Надейтесь