Оце фіфа• 01 марта в 14:05

Їдемо в Туреччину, хочу дізнатися про сім-карти

Їдемо в Туреччину с донькою(8 років) на 3-4 місяці. Я знаю, що там сім-карти треба оформити тільки через документи,просто так не продають. Хочу поцікавитися,як мені купити сім-карту для доньки? Свідоцтво про народження підійде чи ні? Що робити? Про себе я знаю, що треба загранпаспорт,а ось з приводу доньки думаю
Рву и мечу• 01 марта в 14:11
Так на себе і купіть другу сімкарту
Несу пургу• 01 марта в 14:11
Ну у дочки же тоже загранпаспорт есть
ЯяяКакаджамбо• 01 марта в 14:12
https://t.me/ukraniansinistanbul
Запитайте
пьЯНА• 01 марта в 14:12
В мене донька була місяць, користувалася Лайфом(інтернетом 30 ГБ на місяць) і всі дзвінки через інтернет
ЯяяКакаджамбо• 01 марта в 14:14
Там и наша связь в частности лайф работает
ЯяяКакаджамбо• 01 марта в 14:22
Карту со связью больше чем на 2-3 месяца вам не продадут. Вы туристы. 2 или 3 месяца зависит от оператора
автор Оце фіфа • 02 марта в 13:58
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую🥰
автор Оце фіфа • 02 марта в 13:58
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Дякую🥰
автор Оце фіфа • 02 марта в 13:59
Ответ дляРву и мечу
Так на себе і купіть другу сімкарту
Дякую😆