Щастя-здоровля• 01 марта в 18:42
Мазь протопік при хейліті
Сильно запалена кайма губ. Без сухості, просто червона, чешеться і пече, є дрібний висип. Лікар спочатку виписував Елідел. При відміні усе повернулося. Зараз перейшла на Протопік. Хто ним користувався? Допоміг? Чи є ефект відміни?
Привіт з ботойбіччя• 01 марта в 18:46
У меня дочь из лагеря как-то вернулась с роскошным хейлитом. Крем боро плюс толстым слоем круглосуточно, кроме как во время еды, и через 4 дня прошел, как и не было.
Щастя-здоровля
• 01 марта в 19:05
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Таке було?
курасаны• 23 марта в 22:49
Ответ дляЩастя-здоровля
Таке було?
І у мене зараз таке.Перехворіли грипом В.
Я в шоці