Ну шо тут сказать. Зеленський не поняв у який контекст він приїхав. Трамп на самому початку сказав - я хочу всьо закінчити. Підтекст: мене не цікавлять нічиї аргументи, я просто хочу всьо скінчити, не давіть на жалість, не треба тут гарячих промов про незламність, пойміть - я даже розбиратись у цьому не хочу, навіть якшо після мене війна розгориться знову, я ЗАРАЗ хочу всьо закінчити, і не спорьте, не треба мені ваші сльози і соплі. І в принципі все одно на яких умовах - мені ця війна не треба, у мене своїх проблем хватає.
Ну і по дорозі поімєть Україну на копалини.
Там не треба було взагалі ні про що спорити. Там Венс і всі інші були заряжені на одне - ми закінчуємо, Україна, як хочеш, але треба з цим змиритись. Хоть показуй їм фото полонених, хоть не показуй.
Тон розмови максимально хамський. Сша до кінця року розгубить всіх своїх союзників. Треба нам шукати нових партнерів. Ці здулись
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Та тут особливо і дожимати не треба. Головна ж проблема у нас це нестача людей. А на це трамп ніяк не впливає
А что люди сделают без вооружения?
А без пво?
раша может влупить всем чем есть, ракет для ПВО мало и долго мы без света просидим ? Плюс Штаты перекрыли финансы на восстановление энергетики
А без пво?
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляprincess of wonderland
Ну а если и будет? США во 2 мировой не сильно пострадали
Наоборот хорошо поднялись на ней
Ответ дляPerfect look
А что люди сделают без вооружения?
А без пво?
А шо з вооруженієм зробить три каліки? Тут комплексна проблема яка не вирішується лінійно
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляMasterMai
Отец его в 93 умер
Этот тоже долгожителем будет
В маразме и больше 100 живут. Но выбирать такое в президенты
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Почему три калеки ?
У нас же армия 800 тыс человек, плюс ментов несколько сот тысяч
Так, теж дивилась в оригіналі. Наш зеля не зрозумів посил Трампа і вів розмову в свою сторону, хоча треба було схилити на свою сторону якоюсь дипломатію, а не давкою. Зеленський давив з самого початку війни на всі країни і хотів примітити такий самий метод на Трампа, але це не той випадок. Не розумію чому він цього зрозумів і чому повів саме так себе
princess of wonderland• 01 марта 2025
Ответ дляduvo
Согласна полностью. Разговор слепого с глухим
Ответ дляduvo
Я не думаю шо там був хоть якийсь смисл шось комусь доказувать. Там така фраза Венса була: не хочу їхати у ваші пропагандонські поїздки (типу в Україну). Ну всьо понятно. На жалість давити марно. Шось клмусь доказувать... Їм треба просто скінчити. Без лишніх розмов
Natal_ka91• 01 марта 2025
Ответ дляuma
Если США пересрется с Европой, то ее газ, нефть и товары останутся при ней. Газа и нефти, на самом деле, очень много в мире.
Так что США крупнейший игрок на мировом рынке, но это пока его туда пускают. А события показывают, что весь мировой уклад очень хлипкий.
Ніхто не переср*ться з США. Швидше нас зіллють, занадто багато з Америкою у чиновників пов´язано
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляprincess of wonderland
Его интересует благополучие американских граждан, для этого он должен направлять деньги на внутренние проблемы, а не на войну, которая вообще в другом полушарии. Собственно для этого его и выбрали
’Внутренние проблемы американских граждан’
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
А что было бы не так ?
Венс разве сказал не правду ?
Эти его слова были на то, что у нас есть кем воевать и никого насильно не ловят на войну.
Ну, приехал бы Венс, они бы на день отлов прекратили и потом по новой, когда уедет
Венс разве сказал не правду ?
Natal_ka91• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Із сша нє, з трампом так
Трамп чи ні, але в те що сша може бути в ізоляції, ніколи не повірю
princess of wonderland• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Ой, да это вечная тема демократы против республиканцев и кто лентяй
катерина12009• 01 марта 2025
Ответ дляduvo
Я не понимаю зачем он вообще поехал. Ну не идиоты же реально сидят в его офисе. Понятно же было что будут линчевать(. Послал бы Кого другого
Ответ дляPerfect look
А что было бы не так ?
Венс разве сказал не правду ?
Якби венс був справді зацікавлений, вони би требували зниження моб віку
Але їм в принципі ця війна не цікава
Ответ дляprincess of wonderland
Ну да, так и было. Посыл Трампа такой-мы дали колоссальные деньги, которые вообще никогда наверное не вернем, а воз и ныне там, ни плана нет, ни конца ни края, не может же это вечно продолжаться. А наш такой-ну это ж ваш бидон дал, к нему и вопросы. Ну вроде как сша больше всех надо, а мы такие не при делах
Ви думаєте Трамп не в курсі, що він давав? Він своє попереднє президентство в комі був і не знав, що в Україні війна і США допомагають? Чи у нього склероз розпочався? Він не знав, що його наступник байден продовжив цю політику? Він не знав, що США надавали незворотну допомогу, на відміну від ЄС? Хай до суду подасть на державу Україна, якщо вважає, що Україна має повертати гроші. Зазвичай так і відбувається. Тільки ж не подасть, бо знає, що за документами нема зобов´язань повертати ті кошти.
Це звичайна гра на публіку. Відробляє отримані 90 мільйонів за свою хатинку від російського олігарха. Вартість хатинки завищена в понад два рази...
Ответ дляNatal_ka91
Трамп веде себе ніби зараз 80-ті, 90-ті. Ще нема Китаю, ще нема ситої росії, ще єс тіки на стадії становлення, і сша справді хєхємон
Але це вже давно не так. З партнерами не можна себе так вести.
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляNatal_ka91
Как одна из самых сильных супердержав может быть в изоляции? Ну смешно.
Та же раша не такая сильная как США и то не в изоляции, с ней как торговали, так и торгуют, даже больше, чем до войны. А Штаты с их ядеркой и военным потенциалом вообще могут позволить себе, что угодно. Присмыкаются всегда только голі й босі
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Але їм в принципі ця війна не цікава
И хорошо, что так, а вы хотите, чтоб и детей погнали на убой ?