Ну тепер понятно чого портніков розказував про довгу війну. Грантожер. Все більше схиляюсь до думки що це була байденівська повістка, коли той міг закінчити війну за пів року, але не захотів. Йому класно - гроші получай, простих людей посилай на війну і розказуй що це весело бо ми свідки історичних подій.
Трампуля хоче перевісити нас на Європу. Весело. Буде в наступні років 5. Особливо після слів Буданова про катастрофу влітку, які він нібито не говорив але є нюанс - відкрито провадження про витік інформації.
Слухала в авто сьогодні пані Корчинську про такмед, причини ампутацій, як важко добиватися виплат пораненим в госпіталях, їх протезування дорогими протезами, а не дешевими зразками.. дуже мотивуюче підбадьорююче інтервю (сарказм). В кінці головне сказати, що треба вірити у перемогу. Я трохи з іншого боку спостерігаю ситуацію. І мушу сказати, що свою думку не змінила - тепер вся надія тільки на поляків.
Olenenka_Ter• 01 февраля в 00:16
А що поляки?Всі поляки,яких я знаю особисто,вже готуються тікати з країни
Три роки грантожерства, нікому непотрібних конференцій з дорогими готелями і концерт холами, безкінечне бла бла бла і корупція. І ютуб канали типу ебаут з розповідями про оргазм і секс іграшки
Я надіюсь, хоть польша вистоїть і в неї менше маразму і жадібності
Ответ дляМанула
Польща, яка навіть не намагається збивати роzz ракети, які залітають на її територію? А, ну так, звісно нанесе поразку рфії ...
Давайте не будем на цю тему. Хай роблять як вважають за потрібне. Вони побудували гарну державу, їмкраще знати що їм робити
Ответ дляlilu1990
Та я ж не сперечаюсь, у них дійсно гарна держава.
Але ж це Ви свято вірите, що вони єдині нанесуть поразку рфії.
Головне вірити!
Файна_зупка• 01 февраля в 00:40
Соскина слушайте, про 10 лет войны единственный кто говорил еще 4 года назад до полномасштабной, когда все на шашлыках сидели и 2-3 недели ждали
Ирина-bbd0• 01 февраля в 00:42
Ответ дляOlenenka_Ter
Удалено администрацией...
Julia -e9ee• 01 февраля в 00:55
Ответ дляlilu1990
Поляки єдине боєздатне, системно організоване, добре укомплектоване і злагоджене військо в Європі
Вас то хоть выучили уже? А то все никак учебу в Польше не закончите и не пополните ряды ВСУ как обещали